SlimDrivers Ücretsiz – Popüler Driver Tanıtma Ve Güncelleme Programı İndir

SlimDrivers Ücretsiz - Popüler Driver Tanıtma Ve Güncelleme Programı

SlimDrivers Ücretsiz – Popüler Driver Tanıtma Ve Güncelleme Programı

SlimDrivers tamamen ücretsiz ve popüler olan driver tanıtma ve güncelleme programı arasında ilk sıradadır dersek yeridir.

Bizimde önereceğimiz driver tanıtma ve güncelleme programı SlimDrivers nedeni ise kullanım kolaylığı, driver bulma oranın yüksek olması ve sistemi yormadan hızlı bir şekilde çalışması.

SlimDrivers Kurulumu: İndirmiş olduğunuz tek setup dosyasını bilgisayarınızda kurmak için çalıştırınız. Kurulum ilk karşılama ekranı ve kurulumu onaylamanızı gören ekranı göreceksiniz buralara onaylayarak kurulum devam ediyoruz.

slimdrivers-kurulum-ekrani

slimdrivers-son-kurulum-asamasi

Kurulum sırasından program kurulum için gerekli dosyaları bilgisayarınıza kuracak ve sizden kurulumu bitirerek çalıştırmanızı isteyecektir. SlimDrivers nasıl kullanılır devam edelim.

SlimDrivers Kullanımı: Programı çalıştırdıktan çıkan ekranda sizin sisteminizde bulunan aygıtları taramasını için Start Scan botuna basıyoruz. Bundan sonra ki işlemde bilgisayarınızda ne kadar aygıt mevcut ise tarayarak ve yüklü olmayan ya da güncellenmesi gereken aygıtları liste halinde gösterecektir.

slimdrivers-kullanimi

slimdrivers-listeleme-gorunumu

Resimde gördüğünüz üzeri liste yer aldı çıkan listede bulunan tüm driverlarının yan tarafında bulunan Download kısımı bastığınız o driver eklenecek veya güncellenecektir. Driver indirme sırasında tamamen bitmesini beklemeli ve bilgisayarınızı başlatmasını istediğinde onayarak işleme tamamen son vermelisiniz. Program açıklamasının başındada söylediğimiz gibi programın kullanımı çok basit bir iki işlem ile tüm bilgisayarınızda ki cihazlarınıza driver tanıtma veya güncelleme imkanını bulabiliyorsunuz.

SlimDrivers Ücretsiz – Popüler Driver Tanıtma ve Güncelleme Programı İndir

Driver Dosyası İşinize Yaradıysa Önerin:

Yorum veya Yardım Almak İçin Yazabilirsiniz.

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.

2 Yardım veya Yorum

  1. lütfü

    driver bulmada slim üzerine yok bence driver arşivi baya geniş istediğiniz driverı bulabiliyorsunuz buda programın üstün bir özelliği ücretsiz olmasıda cabası

    1. Driver İndir (Site Editörü)

      Sayın Lütfü Bey; bilgilendirme için teşekkür ederiz.