A4 Tech PK-635 Webcam Driver İndir

A4 Tech PK-635 Webcam Driver

A4 Tech PK-635 serisi web kamerası kullanıcıları için sistem driver dosyalarını ve resimli driver kurulumunu sayfadan detaylı olarak edinebilirsiniz.

Driver Kurulumu: Burada sizlere driver kurulumunu resimli olarak anlatacağız. Alt kısımda resimlere ve hemen alt kısımda yer alan açıklamalara bakarak sizde web kameranızın tanıtımını yapabilirsiniz.

İlk olarak driver indiriniz indirdiğiniz dosya zip olarak indikten karşınıza gelecektir. Zipli dosyayı Winrar veya Winzip ile açmanız gerekli açtığınızda önünüze setup dosyası çıkacaktır. Setup dosyasından kurulumu başlatınız.

A4-Tech-PK-635-Webcam-Kurulum-Hazırlanıyor-Sayfası

Kurulumu başlattığınızda ilk ekran üst kısımda görüldüğü şekilde kurulum hazırlanıyor ekranı olacaktır. Bu ekranda kurulum için gerekli dosyaları bilgisayarınıza yükler ve en son kurulum bitiminden bu dosyaları kaldırır. Siz devam ederek ikinci ana kuruluma geçiniz.

A4-Tech-PK-635-Webcam-Driver-kurulum-Ekranı

Bu ekranda ise ana kurulum ekranınıdır bu ekranda bilgisayarınızda web kameranızın tanıtımı için tüm dosyaları atacaktır. Bu kurulum bittikten sonra kurulum sonlandırınız. Artık bilgisayarınız için driverı tamamen kurdunuz.

İşletim Sistemi: Windows 95, Windows 98, Windows 2000, Windows ME, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10

Boyut: 53.7 Mb.
Üretici: A4 Tech
Dil: İngilizce

A4 Tech PK-635 Webcam Driver İndir

Yorum veya Yardım Almak İçin Yazabilirsiniz.

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.

20 Yardım veya Yorum

 1. Samed

  Microsoft Visual C++ Runtime Error hatası alıyorum. Yardım ederseniz sevinirim. Windows10

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Sayın Samed Bey;

   Bilgisayarınızda bulunan Microsoft Visual C++ Runtime eklentisini güncelleyiniz! Bu şekilde sorunuz çözülecektir. İsterseniz Microsoft Visual C++ Runtime en son sürümünü indirerek ve tekrar kurarak da bu sorunu çözebilirsiniz.

 2. TOLGA ALÇIN

  a4 tech windows 10 yokmu ? formattan önce çalışıyordu şimdi programı otomatik olarak bulamıyor ? driver dosyası varmı acaba ?

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Sayın Tolga ALÇIN;

   Windows 10 ile uyumlu, kurmuş olduğunuz driver dosyalarını bilgisayarınızdan silerek veya kaldırarak tekrar indirip kurar mısınız? Bu şekilde düzelecektir. Bir de bilgisayarınızda kamerayı takarken başka bir USB girişine takınız. Yine sorun yaşarsanız buradan bize bildiriniz.

 3. xzx

  hocam bunda microfon yokmu ?

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Sayın Kullanıcımız;

   A4 Tech PK-635 modelinde mikrofon var. Driver dosyasını kurmadan önce mikrofon kablosunu mikrofon girişine takmanız yeterlidir.

 4. Emirhan

  Abi Win 10 için direk setup indirmicem demi?

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Sayın Emirhan Bey;

   Sayfada uyumlu olan işletim sistemler için driver kuruluma uygundur. Driver indirme işleminizden sonra kurulumu yapabilirsiniz. Herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız lütfen geri dönüş yapınız.

 5. muzo

  merhaba, bilgisayarıma kurdum fakat hala kamera çalışmadı

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Sayın Muzo Bey;

   Sorunuzu ayrı, ayrı yazmışınız bir bütün olarak alta cevapladım, bilginize sunarım. Sorun devam ederse lütfen çekinmeden detayları ile birlikte bildiriniz. Sizlere yardımcı olmak görevimizdir. Saygılarımızla.

 6. muzo

  64 bit versiyonunu yükledim fakat çalıştıramadım.

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Sayın Muzo Bey; İndirmiş olduğunuz driver 64 bit için uyumludur. Cihazınızın bağlantıları kontrol ederek tekrar driver kurmayı deneyiniz. Driver düzgün bir şekilde sağlıklı çalışmaktadır. Muhtemelen bağlantılarınızda sorun var.

 7. şule

  windows ve 64 bit için çalışıtırırmı bu driver ?

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Sayın Şule Hanım; Uyumludur Windows 10 64 bit için kurabilirsiniz.

 8. deniz

  saolun hocam allah razı olsun

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   İyi dilekleriniz için bizlerde teşekkür ederiz, sorunuz olduğuna lütfen çekinmeden iletiniz. Size yardımcı olmak bizim görevimiz olduğunu bilmenizi isteriz. Saygılarımızla.

 9. Mehmetali

  eywallah teşekkürler baba yav bu site ellerinizden öpeyim

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Sayın Mehmet Ali Bey; iyi dilekleriniz için bizlerde size teşekkür ederiz. Sorun olduğunda lütfen çekinmeden iletiniz saygılarımızla.

 10. Önder

  Paylaşım için çok teşekkürler, sağolasın hocam çok teşekkürler,

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Sayın Önder Bey; iyi dilekleriniz için bizlerde teşekkür ederiz. Sorunla karşılaştığınızda lütfen çekinmeden iletiniz.