A4 Tech PK-810G Anti-Glare 16 Megapixel Web Camera Driver İndir

A4 Tech PK-810G Anti-Glare 16 Megapixel Web Camera Driver

A4 Tech PK-810G Anti-Glare 16 Megapixel Web Camera Driver

A4 Tech PK-810G Anti-Glare 16 Megapixel web cam kullanıcıları için sistemlerinde tanıtlarında gerekli olan driver.

Driver Kurulumu: Driver sıkıştırılmış halde indirme klasörünüz neresi ise oraya indireceksiniz. Sıkıştırılmış halden açınız ve kurulumu setup dosyası ile başlatınız.

Kurulum sırasında hiç bir ayarı değiştirmeden sürekli olarak ilerleyiniz ve driver kurulumunun bitimine kadar gidiniz. Kurulum bitiminde kameranızı otomatik olarak algılanacak ve çalışacaktır. Kullanmaya başlayabilirsiniz.

Site içerisinde verilen driver dosyaları üretici firma sunucusundan veya kendi kaynaklarımızdan indirmektesiniz. Bu sebeple driver dosyasını güvenle indirmiş olursunuz.

Üretici firma ve kendi kaynaklarımız (sunucularımız, kendi yüklemelerimiz ve paylaşım onaylarımız) haricinde hiçbir siteye yönlendirme yapmamaktayız. Siz yinede indirmiş olduğunuz driver dosyasını çalıştırmadan koruma programları ile taramanız faydanıza olacaktır.

Driver Yardım

Driver ile akalalı olan tüm sorularınızı sayfa altından bizlere iletebilirsiniz. Sorununuzu sorarken lütfen detayları ile birlikte sorunuzu sorunuz. Nerede sorun yaşadığınızı veya ne tür bir hata aldığınızı, işletim sisteminizin detaylarını bizimle paylaşmanız gereklidir. Sorunuzu anlayarak size daha hızlı cevap vermemiz için sorununuzu mutlaka detaylandırınız.

Sorunuz bize ulaştığı anda müsait olan site editörü sorunuzun hemen altında cevap olarak size dönecektir. Soruyu detaylandırmayan site ziyaretçilerinin, sorusunu anlamamız için tekrar soru sorulduğu bu da ziyaretçiniz zaman kaybına yol aştığı defalarca tarafımızdan gözlemlenmiştir.

Birçok kullanıcının aynı soruyu sorduğu da tarafımızdan gözlemlenmiştir. Sorunuzu sormadan önce sayfa içerisinde size benzer soru olup olmadığını kontrol etmenizi de tavsiye ederiz. Driver ile alakalı olan tüm sorularınızı bize çekinmeden iletebilirsiniz.

İşletim Sistemi: Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Boyut: 30.1 Mb.
Driver Dosya Adı: A4 IM_Magician_driverindirmeli.rar
Üretici: A4 Tech
Dil: İngilizce

A4 Tech PK-810G Anti-Glare 16 Megapixel Web Camera Driver İndir

Yorum veya Yardım Almak İçin Yazabilirsiniz.

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.