Intel Android USB (Resimli Kurulum) Driver İndir

Intel Android USB Driver

Windows işletim sistemi için Intel tabanlı işlemci modellerini USB cihazı ile Androdi cihaza bağlamak için kullanacağınız driver dosyasını içermektedir.

Driver Kurulumu (Resimli): Driverı kurmadan önce bağlamak isteiğiniz Android mobil cihazınızı USB girişine takınız, driver indiriniz. İndirdiğiniz zipli olan dosyayı Winzip ile bilgisayarınızda açınız. Klasör içerisinde tek kurulum dosyasını göreceksiniz. Kurulum için bilgisayarınızda çalıştırınız.

Kurumu aşamasından ilk iki kurulum aşamasını onaylayarak kuruluma devam ediniz. Bu aşamadan sonra paket içerisinde yer alan seçimleri size verecektir. Burada sadece “Intel Android device USB driver” seçimini görürsünüz, biz bu seçimi kuracağımız için seçenek işaretli olarak bırakarak kuruluma devam ediniz.

Intel Android USB Kurulumu 1

Intel Android USB Driver Kurulum Yeri

Seçiminizden sonra USB driverı nereye kurmak istediğiniz soran ekranı görürsünüz. Burası için istediğiniz seçimi yaparak kurulum yerini belirleyiniz ve kuruluma devam ediniz. C:\Program Files\Intel Android Device USB driver olarak da hiçbir işlem yapmadan devam edebilirsiniz.

Bu aşamalaran sonra bilgisayarınızın donanımına USB driverı düzgün çalıştırmak için birkaç yükleme yapmak için sizden izin isteyecektir. Gelen aygıt yazılım yüklemelerinin tümünü onaylayınız.

Intel Android USB Driver Onayı

Aygıtların onayından sonra alt tarafta gözüktüğü gibi kurumu yaparak, kurulumu sizden sonlandırmanızı isteyecektir. Artık Intel işlemci bilgisayarlar için Android cihazınızı USB girişine bağlayarak bağlantı gerçekleştirebilirsiniz. Başka bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

İşletim Sistemi: Windows XP (32-bit), Windows Vista (32 ve 64-bit), Windows 7 (32 ve 64-bit), Windows 8 (32 ve 64-bit), Windows 8.1 (32 ve 64-bit), Windows 10 (32 ve 64-bit)

Boyut: 8.8 Mb.
Üretici: Intel
Dil: İngilizce

Intel Android USB (Resimli Kurulum) Driver İndir

Yorum veya Yardım Almak İçin Yazabilirsiniz.

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.