Samsung USB Driver Türkçe İndir

Samsung USB Driver Türkçe

Samsung USB Driver ile cep telefonunuz ile bilgisayar arasında bağlantı kurmanıza yarar.

Driver Kurulumu: İndirdiğiniz driver sıkıştırılmış yani rar sıkıştırılmış bir şekilde bilgisayarına inecektir. Rarlı halden sıkıştırma açma programlarından birisi ile bilgisayarınıza açarak çıkarınız. Burada kurulum dosyasını göreceksiniz. Kurulum dosyasını çalıştırınız ve ilerleyiniz. İkinci kısımda diller gelecektir. Burada Türkçeyi seçiniz. Yükle komutunu veriniz. İşlem bu kadar kurulum bitince artık cep telefonu ile bilgisayar bağlantınızı yapabilirsiniz.

Samsung USB için driver kurulumunu anlayamayanlar veya sorusu ya da soruları olanlar sayfa içerisinde bizlere yazabilirler. Yazınız tarafımızdan okunacak olup sayfa içerisinde aktif olan editör arkadaşımız tarafından soru veya sorularınız detaylı bir şekilde cevaplanacaktır. Driver ile alakalı tüm sorularınıza bize iletebilir veya diğer kullanıcıların yararlanması için görüşlerinizi sayfa içerisinde sizde bildirebilirsiniz.

İşletim Sistemi: Windows 95, Windows 98, Windows 2000, Windows ME, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10

Boyut: 15.3 Mb.
Driver Dosya Adı: SAMSUNG_USB_Driver_for_Mobile_Phones.zip
Üretici: Samsung
Dil: Türkçe
Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2018

Samsung Usb Driver İndir

Yorum veya Yardım Almak İçin Yazabilirsiniz.

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.

2 Yardım veya Yorum

 1. yasin

  Bu driver dosyası 2018 için güncel midir?

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Sayın Yasin Bey;

   İndirmiş olduğunuz driver dosyası Samsung USB driver için güncel driver dosyasıdır. İndirerek kullanabilirsiniz. Farklı bir sorunuz veya sorunuz olursa lütfen çekinmeden iletiniz.