Airties 5341 Modem Driver İndir

Airties-5341-Modem Driver

Airties-5341-Modem Driver

Airties 5341 model modem kullanıcıları için driver kurulumu içerir.

Driver Kurulumu: İndireceğiniz driver kolay kurulum cd içeriğini içerir. Driver indiriniz. Kurulum için gerekenleri alt kısımda resimli olarak size kurulumu anlatacağız.

Resimlere ve resim altında bulunan kurulum açıklamalarını dikkatlice okuyarak yazılanları aynen uygulabilirsiniz. Bu işlemler tüm Windows işletim sistemli bilgisayarlar içindir masaüstü, dizüstü farketmez ve Windows 10 işletim sistemi de dahil olmak üzere aynıdır.

Airties-5341Modem-Driver-Çalıştırma-Dosyası

Üst kısımda driver sıkıştırılmış halden açıktan sonra çıkacak dosyaları görüyorsunuz. Mavi işaretli, kırmızı ikonlu AirTies dosyasına basarak kurulumu başlatınız.

İlk kurulum sırasında sizin modemi nasıl takacağınız ve neler takacağınız türkçe olarak anlatacak dinledikten ve anladıktan sonra ileriye tıklayınız eğer bir daha dinlemek isterseniz de tekrar izleye tıklayınız. İleri dediğinizde güç kaynakları takımı ve güç düğmesini size gösterecektir. Bu kısımları geçerek yazımın kurulumuna geç diyebilirsiniz.

Üst kısımda kurulum ekranını görüyorsunuz. Tamamen bitene kadar bekleyiniz ve kurulumu tamamlayınız. Kolay kurulum driver içeriğini bitirdiniz işleminiz bu kadar.

Airties-5341Modem-Kurulum-Ekranı

Airties 5341 Modem Kurulum Ekranı

İşletim Sistemi: Windows 95, Windows 98, Windows 2000, Windows ME, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10

Boyut: 66.4 Mb.
Üretici: Airties
Dil: Türkçe (Sesli Driver)

Airties 5341Modem Driver İndir

Yorum veya Yardım Almak İçin Yazabilirsiniz.

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.

13 Yardım veya Yorum

 1. Mumin

  Windows 7 64 bit işletim airties5341 indirdim ama yükleniyor hata veriyor

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Sayın Mumin Bey;

   Nerede hata aldığınızı yazarsanız bu şekilde size yardımcı olabiliriz. Hata detaylarını bizimle paylaşabilir misiniz?

 2. selçuk inan

  saol ama hızını ayarlaya bilirmiyiz?

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Sayın Selçuk İnan;

   Airties modemlerde hız ayarlamasını qos trafik sınırlama kısmından yapabilirsiniz. Airties modem modelleri için hız ayarlaması önümüzde ki günlerde detaylı olarak sizlere vereceğiz ayrıca buradan da ilgili link adresini paylaşacağız.

 3. Ali

  benim portum yanmıştı yeni porta tanıtmak için win 8 air 5341 sürücüsü kaynagı linki

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Ali Bey; İndireceğiniz driver windows 8 tüm serileri için geçerlidir. Driver indirerek tanıtma işlemi yapabilirsiniz. Sorunla karşılaştığınız da lütfen bize çekinmeden iletiniz.

  2. fuat

   bilgilendirme için teşekkür ederim işime yaradı

 4. Özcan

  Airties 2315 Windows 10 driver lazım

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Özcan bey istediğiniz driver site içerisinde bulunmaktadır. Site arama kutucuğuna Airties 2315 diye yazarak aratmanız yeterli olacaktır. Bu linkide kullanabilirsiniz.: https://www.driverindirmeli.com/driver/farkli-aygit/airties-air-2315-wireless-usb-adaptor-driver-indir

 5. şenol

  indiriyorum, bakalım nasıl olacak ? :)

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Sayın Şenol bey indirme işleminizde bizi tercih ettiğiniz için teşşekkür ederiz. Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda bize bildirebilirsiniz.

   1. Kenan

    Driverı indirim sorunsuz bir şekilde tanıttım teşşekkür ederim.

    1. Driver İndir (Site Editörü)

     Sayın Kenan bey bildirim için teşekkür ederiz.

     Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda lütfen çekinmeden bize iletiniz. Size yardımcı olmaktan her zaman memnuniyet duyarız.