AirTies WUS-201 Modem Driver İndir

AirTies WUS-201 Modem Driver

AirTies WUS-201 Modem Driver

AirTies WUS-201 modem kullanıcıları için windows uyumlu driver dosyası.

Driver Kurulumu: Driverı tamamen indiriniz. İndirme işleminden sonra sıkıştırılmış olan indirdiğiniz driverı winzip veya winrar ile açarak içerisinde bulunan kurulum dosyasını çalıştırınız. Kurulum sırasında yönergeleri takip ederek sürekli ilerleyiniz, kurulumu bitiriniz.

Bu driver aynı markanın 300 serisi ile birlikte kurulmaktadır. İndirme sırasında 300 modeli indirdiğinizi gördüğünüzde şaşırmayınız. Bu driver o model içinde uyumludur bu model yani WUS-201 içinde uyumludur.

Driver Yardım

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçirilmektedir. Ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile sizinde taratmanızı tavsiye ediyoruz. Tüm driver dosyası üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde site içerisinde indirilmeye hazırlanmıştır.

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif diğer indirme kaynaklarımızdan sizlerin indirmesine sunulmaktadır. Bu şekilde kontrollü ve güvenli bir driver indirme işlemi yapmış olursunuz.

Driver kurulum veya tanıtma sırasında sorun yaşan ziyaretçilerimiz site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli olarak ulaşabilirler. Sorunuz editörler tarafından incelenerek yanıtı aynı sayfada verilecektir.

Sorunuzu sorarken lütfen detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sistemi, hata detayı, hangi aşamada sorunla karşılaştığınızı… Soru detaylarını bildirmeniz durumunda sorunuza cevap verilecektir. Detay bildirilmeyen sorularda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu şekilde zaman kaybına yol açarak işleminizin gecikmesine neden olacaktır. Sorununuz detayını yazmayı unutmayınız. Bizlere driver ile alakalı olan tüm sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak isteriz.

İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Server 2003, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Boyut: 2.1 Mb.
Üretici: AirTies
Dil: Türkçe

AirTies WUS-201 Modem Driver İndir

Yorum veya Yardım Almak İçin Yazabilirsiniz.

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.

3 Yardım veya Yorum

 1. Oğuzhan Musa Şimşek

  Driver ı yüklüyorum ama bilgisayarım halen modemleri görmüyor destek lütfen hiçbir wifi görünmüyor.

 2. Tr

  Yardım hepsini ama olmadı hala internet yok gösteriyor

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Sayın Ziyaretçimiz;

   Driverı başarılı bir şekilde sisteme tanıtınız mı? Eğer driverı başarılı bir şekilde tanıttıysanız ve internet bağlantısı yoksa internet servis sağlayıcınızla görüşmeniz gereklidir.