Goldmaster RC-419 Oyun Direksiyon Konsolu Driver İndir

Goldmaster RC-419 Oyun Direksiyon Konsolu Driver

Goldmaster RC-419 Oyun Direksiyon Konsolu Driver

Driver Kurulumu: İndirme işlemini yapmadan önce alt tarafta yer alan uyumlu işletim sistemi alanında sizin işletim sisteminiz ile driver dosyasının uyumlu olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Eğer işletim sisteminiz uyumlu ise driver dosyasını indiriniz. İndirme işlemi sırasında indirmeyi durdurmayınız, tarayıcınızı kapatmayınız. Driver tam olarak bilgisayarınıza kurmanız için driver dosyasının tamamını bilgisayarınıza indirmeniz gerekmektedir.

Goldmaster RC-419 Oyun Direksiyon Konsolu

İndirme işlemi bittiğinde ise driver dosyasını bilgisayarınıza kurunuz veya uygulayınız. Kurulum sırasında sorun ile karşılaşırsanız ya da anlamadığınız bir işlem olursa bizlere alt tarafta yer alan yorumlar alanından ulaşabilirsiniz. Bildiriminiz ulaştığında soru veya sorunlarınız editörler tarafından cevaplanacaktır. Driver ile alakalı olan her türlü sorularınızı bizlere çekinmeden iletebilirsiniz.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçilerek sizlerin kullanımına sunulmaktadır. Site içerisinde bulunan tüm driver dosyalarının güvenliği tarafımızdan sağlanmaktadır. Siz ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile taratmanızı da tavsiye ederiz. Tüm driverlar üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde yer almaktadır. İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan veya kendi sunucumuzdan / kaynaklarımızdan yararlanırız.

İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Boyut: 15.6 Mb.
Üretici: Goldmaster
Dil: Türkçe

Goldmaster RC-419 Direksiyon Konsolu Driver İndir

Yorum veya Yardım Almak İçin Yazabilirsiniz.

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.

4 Yardım veya Yorum

 1. Huseyin

  Slm win 10 icin uyarlimi

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Sayın Hüseyin Bey,

   Driver dosyası Windows 64 bit ve 32 bit için uyumludur. Sorun yaşarsanız lütfen çekinmeden bize iletiniz.

 2. Aziz

  İndirdim kurdum ama oyunda gozükmüyo

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Sayın Aziz Bey,

   Driverı başarılı bir şekilde yüklemişiniz. Oyun ayarlarından kaynaklanıyor olabilir.