Samsung SCX-4521F Tarayıcı Driver İndir

Samsung SCX-4521F Tarayıcı Driver

Samsung SCX-4521F Tarayıcı Driver

Samsung SCX-4521F Tarayıcı (SCAN) için gerekli olan driver içerir.

Driver Kurulumu : Driver indirme işleminden sonra kurulum işlemine geçiniz. Kurulum sırasında hiç bir ayarı değiştirmeden sürekli olarak ilerleyip en son kısımda driver kurulumunu bitiriniz. Driver kurulduğunda artık tarayıcısını kullanabilirsiniz.

Bu sadece tarayacı için kurulması gereken driverdır. Yazıcı için Samsung SCX-4521F yazıcı driverını kurmalısınız. Bu driver kurduğunuzda sadece tarayıcıyı tanıtmış olursunuz yazıcıyı ayrıca tanıtmanız gerekmektedir.

İşletim Sistemi : Windows 2000, Windows 2003, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Boyut : 6.4 Mb.
Driver Dosya Adı : SCX-4x21_SERIES_Scan.exe
Üretici : Samsung
Dil : Türkçe
Güncelleme Tarihi : 3 Ocak 2018

Samsung SCX-4521F Tarayıcı Driver İndir

Yorum veya Yardım Almak İçin Yazabilirsiniz.

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.

10 Yardım veya Yorum

 1. yusuf

  merhabalar, tarayıcı driverı yükledim smartthru4 yükledim şöyle bir hata veriyor ; cannot open device yazıyor bu nedir acaba bir de üst kısımda scx4500w yazıyor ne demek istiyor anlamadım yardımcı olursanız sevinirm

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Merhaba Yusuf Bey;

   Scx4500w yazıcı scx-4x (SCX-4x21_SERIES_Scan) serisi driver olduğundan yazması normaldir, yani scx-4x ile başlayan tarayıcılar için driver kurulabilir anlamındadır.

   Hatanıza gelince cihaz açılmıyor hatası almışınız, burada size şunu öneririz. Cihazınızın bağlantıları tam olarak kontrol ediniz. Kurmuş olduğunuz tarayıcı için sadece driver kurulumunu bilgisayarınızdan tamamen kaldırınız.

   Bağlantıları kontrol ettikten sonra driver dosyasını tam indirerek bilgisayarınıza kurunuz ve bilgisayarınızı kapatıp açınız. Bu şekilde tarayıcı çalışma hatası düzelecektir. Yine sorun yaşarsanız lütfen çekinmeden iletiniz.

 2. Zafer BALTACIOGLU

  Samsung SCX-4521F bir yazıcım var. Tarama için driver indirmek istiyorum, asagidaki cevabi veriyor. Ne yapmam lazım.
  Tesekkür ederim.

  Safari can’t open the file “Samsung_SCX-4x21_SERIES_PD.exe” because no available application can open it.

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Sayın Zafer Bey, siz indirmek isteğiniz driverı nereden indiriyorsunuz. Bizden indirdiğiniz tarayıcı driver adı Samsung_SCX-4x21_SERIES_PD.exe değil başka bir yerden temin etmiş olmalısınız.Dosya güvenli olmayabilir. Dosyayı açamıyor hatası alıyorsunuz. Lütfen o dosyayı tamamen silerek indirmeyi tekrar yapınız.

 3. murat amil

  scx-4521F yazıcı indiriyorum kuruyor ama otomatik sınama yazısı yazdırıyor ama çıktı yazdırdıgım zaman dosya çıkarıyor yazmıyor neden olabilir.

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Sayın Murat Bey;

   Kurmuş olduğunuz yazıcınızın varsayılan olarak atanmadığından kaynaklanmaktadır. Yapmanız gerekenler ise şunlar başlat menüsünden denetim masası ve yazıcılar menüsüne giderek yazıcılar sayfasını açınız. Karşınıza bilgisayarınızda tanıtılmış olan yazıcılar yer alacaktır. Burada Samsung SCX-4521F modelini göreceksiniz bu yazıcı üzerinden sağa tıklayarak varsayılan yazıcı olarak ata tıkladığınızda artık tüm programlardan sorunsuz bir şekilde çıktı alabilirsiniz.

   Yazıcı ayarlar menüsü Windows İşletim sisteminin bazılarında değişebilir hangi işletim sistemini kullanıyorsanız o işletim sistemi için yazıcı ayarlama sayfasına gitmelisiniz. Yazıcı ayarlamalar menüsünü bulamazsanız işletim sisteminizi bildirirseniz size daha detaylı bilgi verebiliriz veya sitemizde Windows XP, 7, 8, 8.1 ve 10 İçin Varsayılan Yazıcı Ayarı Nasıl Yapılır? sayfasından da öğrenebilirsiniz.

 4. hakkı

  nasıl indircem bu programı

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Sayın Hakkı bey; sayfada bulunan “Samsung SCX-4521F Tarayıcı Driver İndir” linkine tıklayarak indirebilirsiniz.

   İndirmenin başlaması için sizden ikinci ekranda onay isteyecek onayladığınız andan itibaren driver inmeye başlayacaktır. Driver tamamen indirene kadar beklemelisiniz.

   1. mehmet eker

    indirip kuruyorum ama program açılmıyor nedendir ? Şimdiden teşekkürler

    1. Driver İndir (Site Editörü)

     Sayın Mehmet Bey, indirdiğiniz dosyayı direk açınız açtığınızda karşınıza iki seçenek sunulacaktır birisi yükle diğeri çıkar eğer yükle derseniz bilgisayarınıza driver kurulum dosyasını yükler ve direk kurulum başlar çıkar derseniz indirmiş olduğunuz yere kurulum dosyalarını açar.

     Burada siz driver yükleyeceğiniz için yükle diyerek devam ediniz. Başlatılıyor ekranını görecek ve dil seçeneğini seçmenizi isteyecektir. Dil seçiminden sonra kurulum yapacak ve bitireceksiniz.

     Bu işlemler sırasında bilgisayarınızıa cihazı mutlaka takılı olması gerekmektedir. En son kurulum aşamasında bilgisayarınız tarayıcısınızı otomatik olarak tanıyacaktır. Herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Artık tarayıcınızı tamamen hazır kullanmaya başlayabilirsiniz.

     Biraz önce denediğimizde direk kurulum programın açıldığı ve tarayıcıyı tanığı tarafımızdan test edilmiştir. Driver sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

     Driver kurulumu basitçe bu şekilde bu işlemleri yapınız eğer tekrar başka bir hata alırsanız hatayı aldığınız kısım ile hata detayını buradan bildiriniz.

     Size yardımcı olmak isteriz.