Epson L130 Yazıcı Driver İndir

Epson L130 Yazıcı Driver

Epson L130 model yazıcı kullanıcıları için driver.

Driver Kurulumu: Driver dosyasını bilgisayarınıza tamamen indiriniz. İndirme işlemini yarıda kesmeyiniz ve durdurmayız. İndirme işlemini tamamen bitiğinde cihazınızı takınız ve kabloların tam olarak oturup oturmadığını kontrol etmelisiniz. Eğer bağlantıları tam yapmaz iseniz driver tanıtma işlemini kesinlikle yapamazsınız. Alt kısımda işletim sisteminiz uyumlu olup olmadığını da ayrıca kontrol etmeniz gereklidir.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından taratılarak site içerisinde sunulmaktadır. Sizin ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile driver dosyasını taratmanızı da önermekteyiz.

Driver Yardım

Sayfa içerisinde bulunan driver dosyası üretici tarafından sunulmuş olan orijinal driver dosyasıdır.

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif indirme kaynaklarımızdan yararlanırız. Site içerisinde bulunu tüm driver dosyaları tarafımızdan kontrol edilmekte olup başka bir siteye kesinlikle yönlendirilmemektedir.

Bu sebepten dolayı indirmiş olduğunuz driver dosyası daha kolay inerken ve güvenli bir indirme işlemi yapmış olursunuz. Driver kurulum veya tanıtma sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli sorunlarınızı sorabilirsiniz. Soru veya sorular editörler tarafından incelenerek yanıtı tekrar buradan sizlere verilecektir.

Lütfen yaşadığınız sorunu yazarken detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sisteminizi, nerede tam olarak sorun yaşadığınızı, hatanın ne olduğunu detayları ile birlikte bildiriniz. Sorunuz ile alakalı detayları bildirmeniz durumunda sayfa içerisinde editörler tarafından size cevap verilecektir.

Detay bildirilmeyen sorunlarda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu da sizin için zaman kaybına yol açarak, işleminizin gecikmesine neden olacaktır. Detayları bildirmeyi unutmayınız!

epson-l130-printer

İşletim Sistemi: Windows 95, Windows 98, Windows 2000, Windows ME, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10

Boyut: 27.4 Mb.
Üretici: Epson
Dil: İngilizce

Epson L130 Yazıcı Driver İndir

Yorum veya Yardım Almak İçin Yazabilirsiniz.

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.

4 Yardım veya Yorum

 1. Ülkü-Ziya

  EPSON L 130 yazıcı renkleri soluk çıkartıyor. Windows 8 işletim sistemi.

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Sayın Ülkü Ziya;

   Yazıcınızın renkleri soluk çıkması driver ile alakalı bir durum değildir. Muhtemelen kartuş bitmeye yakın veya kartuş püskürtme alanı kurumuş olabilir. Kartuşunuzu çıkararak buhar ile uç kısımları temizleyin yine aynı şekilde devam ederse yenileyiniz.

 2. Hüsamettin

  Windows 10 ile uyumludur bu driver?

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Sayın Hüsamettin Bey;

   İndirmiş olduğunuz driver Windows 10 ile uyumludur. İndirerek sorunsuz bir şekilde bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda lütfen çekinmeden iletiniz. Size yardımcı olacağımızı bilmenizi isteriz.