HP Deskjet 1510 Yazıcı Driver İndir

HP Deskjet 1510 Yazıcı Driver

HP Deskjet 1510 Yazıcı kullanıcıları için sistem driver dosyasını indirme işlemi yapacaksınız.

Driver Kurulumu: Driver indirdikten sonra kurulumu başlatınız. Kurulum sırasında herhangi bir ayarı değiştirmeden direk kuruluma devam ediniz.

Kurulum sonrasında yani bitiminde sistem artık driver tanımış olacaktır. Kullanmaya başlayabilirsiniz. Kurulum öncesi yazıcı bağlantılarınız tam olarak bağlı olup olmadığını ve işletim sisteminizin uyumlu olup olmadığını mutlaka kontrol ediniz.

Driver Yardım

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçirilmektedir. Ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile sizinde taratmanızı tavsiye ediyoruz. Tüm driver dosyası üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde site içerisinde indirilmeye hazırlanmıştır.

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif diğer indirme kaynaklarımızdan sizlerin indirmesine sunulmaktadır. Bu şekilde kontrollü ve güvenli bir driver indirme işlemi yapmış olursunuz.

Driver kurulum veya tanıtma sırasında sorun yaşan ziyaretçilerimiz site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli olarak ulaşabilirler. Sorunuz editörler tarafından incelenerek yanıtı aynı sayfada verilecektir.

Sorunuzu sorarken lütfen detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sistemi, hata detayı, hangi aşamada sorunla karşılaştığınızı bildirmeniz durumunda sorunuza cevap verilecektir. Detay bildirilmeyen sorularda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu şekilde zaman kaybına yol açarak işleminizin gecikmesine neden olacaktır. Sorununuz detayını yazmayı unutmayınız. Bizlere driver ile alakalı olan tüm sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak isteriz.

İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Mac OS

Boyut: 93.8 Mb.
Üretici: HP
Dil: Türkçe

HP Deskjet 1510 Yazıcı Driver İndir

Yorum veya Yardım Almak İçin Yazabilirsiniz.

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.

3 Yardım veya Yorum

 1. Driver İndir (Site Editörü)

  Bu driver 12 Kasım 2015 tarihinde üretici firma tarafından yayınlanmıştır.

  Uyumlu İşletim Sistemleri : Windows 10 (32-bit), Windows 10 (64-bit), Windows 7 (32-bit), Windows 7 (64-bit), Windows 8 (32-bit), Windows 8 (64-bit), Windows 8.1 (32-bit), Windows 8.1 (64-bit), Windows Vista (32-bit), Windows Vista (64-bit), Windows XP (32-bit), Mac OS X 10.10, Mac OS X 10.11, Mac OS X 10.6, Mac OS X 10.7, Mac OS 10.12, Mac OS X 10.8 ve Mac OS X 10.9.

  HP Deskjet 1510 All-in-One Yazıcı serisi Tam Özellikli Yazılım ve Sürücüler – Driver Dosya Adı : al-117537-4/DJ1510_188.exe – Driver Versiyonu : 32.2

  1. nesim

   yüklemede devamlı hata oluştu diyor

   1. Driver İndir (Site Editörü)

    Sayın Nesim Bey,

    Bu hatayı nerede aldığınızı bildirebilir misiniz? Alt resimde görülen ekran sizde geliyor mu? Biraz önce driver dosyasını denediğimizde herhangi bir sorunla karşılaşmaktadır. Driver indirme yani yüklemede sorun yaşıyorsanız internet bağlantısını kontrol ediniz.

    Driver sorunsuz bir şekilde kurulmaktadır.