HP Deskjet 5850 Yazıcı Driver İndir

HP Deskjet 5850 Yazıcı Driver

HP Deskjet 5850 model yazıcı kullanıcıları için hazırlanmış driver indirme seçeneği.

Driver Kurulumu: Driverı tam olarak indirin. Kurulum öncesinde yazıcı bağlantılarını mutlaka kontrol ediniz ve kurulumu başlatınız.

Kurulum sırasında sürekli olarak ilerleyiniz ve kurulumunu sonlandırınız. En son kısımdan donanımız yani HP Deskjet 5850 yazıcınız sistem tarafından tanımlanacaktır. Artık yazıcınızı bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

Site içerisinde verilen driver dosyaları üretici firma sunucusundan veya kendi kaynaklarımızdan indirmektesiniz. Bu sebeple driver dosyasını güvenle indirmiş olursunuz.

Üretici firma ve kendi kaynaklarımız (sunucularımız, kendi yüklemelerimiz ve paylaşım onaylarımız) haricinde hiçbir siteye yönlendirme yapmamaktayız. Siz yinede indirmiş olduğunuz driver dosyasını çalıştırmadan koruma programları ile taramanız faydanıza olacaktır.

Driver Yardım

Driver ile akalalı olan tüm sorularınızı sayfa altından bizlere iletebilirsiniz. Sorununuzu sorarken lütfen detayları ile birlikte sorunuzu sorunuz. Nerede sorun yaşadığınızı veya ne tür bir hata aldığınızı, işletim sisteminizin detaylarını bizimle paylaşmanız gereklidir. Sorunuzu anlayarak size daha hızlı cevap vermemiz için sorununuzu mutlaka detaylandırınız.

Sorunuz bize ulaştığı anda müsait olan site editörü sorunuzun hemen altında cevap olarak size dönecektir. Soruyu detaylandırmayan site ziyaretçilerinin, sorusunu anlamamız için tekrar soru sorulduğu bu da ziyaretçiniz zaman kaybına yol aştığı defalarca tarafımızdan gözlemlenmiştir.

Birçok kullanıcının aynı soruyu sorduğu da tarafımızdan gözlemlenmiştir. Sorunuzu sormadan önce sayfa içerisinde size benzer soru olup olmadığını kontrol etmenizi de tavsiye ederiz. Driver ile alakalı olan tüm sorularınızı bize çekinmeden iletebilirsiniz. Lütfen teknik sorular sormayınız, teknik soruları teknik servise sormanızı rica ederiz.

HP Deskjet 5850

İşletim Sistemi: Windows 2000, Windows 2003, Windows XP

Boyut: 7.6 Mb.
Üretici: Hp
Dil: İngilizce

HP Deskjet 5850 Yazıcı Driver İndir

Yorum veya Yardım Almak İçin Yazabilirsiniz.

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.