HP Deskjet Ink Advantage 1515 Yazıcı Driver İndir

HP Deskjet Ink Advantage 1515 Yazıcı Driver

HP Deskjet Ink Advantage 1515 Yazıcı Driver

HP Deskjet Ink Advantage 1515 yacızı kullananlar için gerekli olan sistem driver.

Driver Kurulumu : Driver kurulumu resimli olarak alt kısımda size anlatacağız, resimlere ve açıklamalara bakarak sizde aynı işlemleri bilgisayarınızda yapınız.

Bu şekilde driver tanıtma işleminiz daha kolay olacaktır. İşlemleri yaparken sizlerinde bizlerin verdiği şekilde yani kurulum sırasına göre gitmenizi tavsiye ederiz. İndirmekte olduğunuz driver tamamen türkçedir buda sizin daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır.

HP-Deskjet-Ink-Advantage-1515-Yazıcı-Açılım-Ekranı

İlk driver kurma işlemine başlattığınızda yukarıda resimde görüldüğü şekilde bilgisayarınıza driver kurulumu için gerekli olan dosyaları bilgisayarınıza atacaktır. Bu işlem %100 olana kadar devam eder ve az zaman alan bir işlemdir.

HP-Deskjet-Ink-Advantage-1515-Yazıcı-Bağla-Ekranı

Üst kısımdaki ekran karşınıza çıkacak bu ekranda size yazıcınızı bilgisayarına bağlamanız için uyardığı ekrandır. Bilgisayara bağlı değilse bağlayınız ve devam ettiriniz.

HP-Deskjet-Ink-Advantage-1515-Yazıcı-Driver-Seçim-Ekranı

Devam ettirme işleminden hemen sonra üst kısımda gördüğünüz şekilde seçim ekranı gelecektir. Bu seçim ekranını özelleştirmeden kurmanızı tavsiye eğer özelleştirme yapmak isterseniz istediğiniz seçimleri seçerek kurulum yapabilirsiniz.

HP-Deskjet-Ink-Advantage-1515-Yazıcı-Driver-Yükleniyor-Bekleyin-Ekranı

Evet en sondan bir önceki ekrana geldik bu kurulum ekranında bilgisayarınıza tüm driver ve bileşenleri yükleyerek sonlandırmanız istenecektir. Asıl kurulum ekranı da bu kısımdır. Kurulumu sonlandırdıktan sonra işlem bitmiştir.

İşletim Sistemi : Windows 98, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Boyut : 93.8 Mb.
Üretici : Hp
Dil : Türkçe
Güncelleme Tarihi : 2 Ocak 2017

HP Deskjet Ink Advantage 1515 Yazıcı Driver İndir

52 Yardım veya Yorum

  1. Can

    İyi günler dilerim öncelikle, driver tam olarak ne işe yarıyor örneğin kurulum CD si yerine de geçiyor mu bu kurulum?

    1. Driver İndir (Site Editörü)

      İyi günler Can Bey; Driver dosyaların amacı kullandığınız cihazınız bilgisayarınızda çalıştırmak için yapımcı tarafından sunulan dosyalardır. Burada indirmiş olduğunuz driver sizde bulunan cd içerisindeki driver dosyası ile eş değer olup aynı zamanda sizde bulunan cd içeriğinden güncel olabilmektedir. Mesela siz yazıcınızı diyelim 2014 senesinde aldınız ve cd bulunan cd içeriği de 2014 senesinden kalan driver olacaktır. Sitemizde sürekli olarak driver dosyalarını güncellediğimiz için siz güncel olan driverı indirirsiniz.

Yorum veya Yardım İçin Yazabilirsiniz

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.