Lexmark X2350 Yazıcı Driver İndir

Lexmark X2350 Yazıcı Driver

Lexmark marka X2350 model için yazıcı driver.

Driver Kurulumu: Driver dosyasını tamamen indiriniz. İndirme işlemini yarıda kesmeyiniz, sayfayı kapatmayınız ve durdurmayız. İndirme işlemini tamamen bittiğinde cihazı bilgisayarınıza düzgün bir şekilde takınız.

Bu işlemlerden sonra indirmiş olduğunuz diver dosyasını bilgisayarda kurunuz veya uygulayınız. Driver kurulumunu sorunsuz bir şekilde yapabilmeniz için işletim sisteminin uyumlu olması önemlidir. Lütfen işletim sisteminizin uyumlu olup olmadığını sayfadan kontrol ediniz.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından taratılarak site içerisinde sunulmaktadır. Sizin ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile driver dosyasını taratmanızı da önermekteyiz.

Driver Yardım

Sayfa içerisinde bulunan driver dosyası üretici tarafından sunulmuş olan orijinal driver dosyasıdır.

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif indirme kaynaklarımızdan yararlanırız. Site içerisinde bulunu tüm driver dosyaları tarafımızdan kontrol edilmekte olup başka bir siteye kesinlikle yönlendirilmemektedir.

Bu sebepten dolayı indirmiş olduğunuz driver dosyası daha kolay inerken ve güvenli bir indirme işlemi yapmış olursunuz. Driver kurulum veya tanıtma sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli sorunlarınızı sorabilirsiniz. Soru veya sorular editörler tarafından incelenerek yanıtı tekrar buradan sizlere verilecektir.

Lütfen yaşadığınız sorunu yazarken detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sisteminizi, nerede tam olarak sorun yaşadığınızı, hatanın ne olduğunu bildirmelisiniz. Sorunuz ile alakalı detayları bildirmeniz durumunda sayfa içerisinde editörler tarafından size cevap verilecektir.

Detay bildirilmeyen sorunlarda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu da sizin için zaman kaybına yol açarak, işleminizin gecikmesine neden olacaktır. Detayları bildirmeyi unutmayınız!

İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Boyut: 45.6 Mb.
Üretici: Lexmark
Dil: Türkçe

Lexmark X2350 Yazıcı Driver İndir

Yorum veya Yardım Almak İçin Yazabilirsiniz.

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.

8 Yardım veya Yorum

 1. savaş

  indirdim ama kurulunca çalışmıyor neden olabilir ilginiz için teşekürler

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Sayın Savaş Bey,

   İndirme işleminden sonra kurulum aşamasında ekra geliyor mu? Alt resimde gözüktüğü gibi kurulum ekranı gelmesi gerekli.

   Eğer bu şekilde kurulum ekranı çıkmıyorsa resimden de anlayacağınız üzere güvelik duvarı ya da başka bir güvenlik yazılımı izin vermiyor olabilir. Kullanıcı yetkinizi ve engelleyen program olup olmadığını kontrol etmeniz gerekli.

 2. savaş

  win 8 için uygun mu acaba

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Sayın Savaş Bey,

   Sayfada bulunan driver dosyası Windows 8 ve Windows 8.1 için uygundur. İndirerek yazıcınızı tanıtabilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşarsanız çekinmeden bize iletebilirsiniz.

  2. savaş

   merhaba sürücü yok diyor sebebi nedir

   1. Driver İndir (Site Editörü)

    Sayın Savaş Bey;

    Yukarıda bulunan sorunuzu cevapladık. Deneye bilir misiniz?

 3. Tigin

  Bu ürün windows 7 ye kursam bir sıkıntı çıkarmı uyumsuzluk olurmu

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Sayın Tigin,

   İndirmiş olduğunuz driver Windows 7 ile uyumludur. Herhangi bir sorun yaşamazsınız. Driver kurulum sırasında sormak istediğiniz bir şey olursa lütfen çekinmeden iletişime geçiniz.