Samsung ML-2165 Mono Laser Yazıcı Driver İndir

Samsung ML-2165 Mono Laser Yazıcı Driver

Samsung ML-2165 mono loser yazıcı kullanıcıları için windows uyumlu driver dosyalarını içerir.

Driver Kurulumu : Driverı indiriniz. Kurulum için exe dosyasını çalıştırınız. Zaten indirdiğiniz tek exe dosyası olacaktır. O dosyayı çalıştıracaksınız. Yönergeleri takip ediniz ve kurulumu tamamen bitiriniz.

Bitirme işleminden sonra yazıcınız aktif olacaktır. Driver kurmuş olduğunuz bilgisayarda yazıcıyı artık kullanabilirsiniz. Başka bir bilgisayarda yazıcıyı kullanmanız gerekirse bu driver tekrar o bilgisayara da kurmalısınız.

İşletim Sistemi : Windows 2000, Windows 2003, Windows 2008, Windows Vista, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Boyut : 39.7 Mb.
Driver Dosya Adı : EPM_V1.05.81.00.exe
Üretici : Samsung
Dil : Türkçe
Güncelleme Tarihi : 29 Aralık 2017

Samsung ML-2165 Mono Laser Yazıcı Driver İndir

Yorum veya Yardım Almak İçin Yazabilirsiniz.

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.

10 Yardım veya Yorum

 1. Salih

  yazıcı durmadan basım yapıyor

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Sayın Salih Bey;

   Bu hata birçok nedenden kaynaklanabilmektedir. Özellikle ağ kullanıcıları bu sorunla sıklıkla karşılaşırlar. Mevcut olan driver kurulumunu tamamen kaldırınız (yanlış ve hatalı ayarlamaları da beraberinde silecektir) ve tekrar driver kurulumu yaparak basit bir şekilde çözebilirsiniz.

 2. fatih

  exe yi çalıştırmak için şifre istiyor. ne şifresi yazacağım, yardımcı olurmusunuz

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Sayın Fatih Bey;

   Exe dosyasında şifre istemez. Driver tam olarak indirerek direk kurulumu başlatınız şifresizdir.

 3. mehmet

  yükledim ama bilgisayar yazıcıyı bulamıyor yardımcı olur musunuz ?

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Sayın Mehmet Bey, driver yükleme yaptığınız halde yine de bilgisayarınız yazıcıyı görmüyorsa bağlantılarda sorun var demektir. Masaüstünde bulunan bilgisayarım simgesinde fare ile sağa tıklayarak “Özellikler” menüsüne gidiniz.

   Özellikler menüsüne tıkladıktan sonra çıkan “Aygıt Yöneticisi” menüsüne tıklayarak yazıcınızın bu listede olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer listede yoksa yazıcınızı bilgisayarınız görmüyor demektir bağlantıları kontrol ediniz. Listede yazıcınız çıkıyor ve yazcınızın yanında ünlem ya da soru işareti var ise yazıcı driverını yanlış kurmuşunuz demektedir. Bu durumda da sayfamızda bulunan işletim sistemi ile sizde bulunan işletim sistemi aynı mı kontrol etmenizi öneririm.

 4. EKBER KOCAAKÇA

  SAMSUNG YAZICI KURULUMU YAPMAK İSTİYORUM ML2165 W YAZICI

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Sayın EKBER KOCAAKÇA; anladığım kadarıyla siz uyumlu olup olmadığını soruyorsunuz. Samsung ML-2165 modeli ile ML2165 W uyumludur. İşletim sistemide sayfada yazıldığı şekildedir. Driver indirerek bilgisayarınıza kurunuz yazıcınızı tanıyacaktır.

   Herhangi bir sorunlar karşılaştığınızda ya da başka sorunuz olursa lütfen çekinmeden ilettiniz. Size yardımcı olacağımızı bilmenizi isteriz.

 5. suzi pekmez

  merhaba ben bu driverı kurarken lütfen bağlantılarınızı kontrol ediniz hatası alıyorum bağlantılarda da bir sorun yok gibi neden olabilir ?

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Merhaba Suzi Bey ;

   Yazıcınızın kablosunu bilgisayarınızdan çıkarıp takarken yeni yazıcı bağlantısı bulundu veya yeni donanım bulundu uyarısı alıyor musunuz ?

   Eğer alımıyorsanız muhtemelen bağlantı kablosunda temassızlık var. Teknik servisten yeni bir bağlantı kablosu almanız gerekli.