Samsung SCX-4623F Yazıcı Driver İndir

Samsung SCX-4623F Yazıcı Driver

Samsung SCX-4623F Yazıcı Driver

Samsung SCX-4623F Yazıcı Driver.

Driver Kurulumu : Driver sitemizden tamamen indiriniz. İndirme işlemini yarıda kesmeyiniz ve durdurmayız. İndirme işlemini tamamen bittiğinde cihazınızı takınız, elektrik bağlantıların tam olup olmadığını kontrol ediniz bu işlemlerden sonra kurulum için indirmiş olduğunuz dosyaları çalıştırarak kurulumu yapınız.

Driver kurma sırasında işletim sisteminin uyumlu olması önemlidir. Lütfen işletim sisteminizin uyumlu olup olmadığını hemen alta kontrol ediniz.

scx-4623f-mono-multifunction-22-ppm-cok-islevli-siyah-beyaz-yazici

İşletim Sistemi : Windows 2003, Windows 2008, Windows 2012, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Boyut : 24 Mb.
Driver Dosya Adı : SamsungUniversalPrintDriver3.exe
Üretici : Samsung
Dil : Türkçe
Güncelleme Tarihi : 16 Ocak 2017

Samsung SCX-4623F Yazıcı Driver İndir

Yorum veya Yardım Almak İçin Yazabilirsiniz.

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.

11 Yardım veya Yorum

 1. Serdar

  Samsung 4623 fn yazıcıyı iki arkadaş kullanıyoruz ana bilgisayar yazıcının bağlı olduğu onu açmadan diğer bilgisayardan çıktı alamıyoruz. Sorunu gidermek için yazıcıyı kaldırıp tekrar yükledik şimdi iki bilgisayardan da yazıcıya bağlantı kurulamıyor. Ne yapmak gerekir adımları söyler misiniz?

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Sayın Serdar Bey;

   Önceki işleminizde ana bilgisayar onu kurduğunuz için ana bilgisayarı açmadan yazıcınızı çalıştırmanız mümkün değil. Burada sizin yapacağınız işlem ana bilgisayarı tekrar aynı bilgisayar olarak tanıtın ve diğer bilgisayara ağ üzerinden ana bilgisayardan yazıcı paylaşımı verin.

   Kısaca ana bilgisayar için yazıcınızı tanıtacak ve diğer bilgisayarlara ağ üzerinden paylaşım vereceksiniz. Bu şekilde sorununuz düzelecektir. Farklı bir sorunuz veya anlamadığınız bir yer olursa lütfen çekinmeden iletiniz.

 2. MUTLU KARAŞEN

  fotokopi çekiminde kağıtta yukarıdan aşağıya doğru çizgiler oluşuyor nedeni ve çözümü hakkında bilgilendirirseniz sevinirim.

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Sayın Mutlu KARAŞEN, muhtemelen yazıcı içinde bulunan tonerden kaynaklanıyor olabilir orjinal toner kullanmıyorsanız orjinal toner kullanınız. Başka bir sorundan kaynaklanıyorda olabilir biz burada sizin tarayıcı durumunu göremediğimizden bu soruya tam cevap verebilmemiz mümkün değil. Size tavsiyemiz en yakın servisten yardım almanız olacaktır. Garanti süresi eğer devam ediyorsa teknik sorunlarınızı Samsung ücretsiz olarak gidermektedir.

 3. rom

  yazıcının wifiyi nasıl açacağız.

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Samsung yazıcınızın ön tarafta yer alan tuşları içinde WPS düğmesine 10 ile 15 saniye arasında basılı tutarsanız Wi-Fi özelliği açılacaktır. Tekrar bu düğmeye 10 ile 15 saniye arasında basılı tutarsanız yazcınızın Wi-Fi tekrar kapanacaktır.

 4. Harun

  sa bir sorun olacaktı size?

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Aleyküm selam tabiki buyurun Harun Bey sorunuzu iletebilirsiniz.

 5. Driver İndir (Site Editörü)

  Bu driver üretici tarafından 12 Ekim 2015 tarihinde güncellenmiştir. Uyumlu olan işletim sistemleri ise sırası ile Win2003/2008/2012/XP/Vista/Win7/Win8/Win8.1/Win10(32,64bit).

  Driver Versiyon : V3.00.03.00:02

  Türkçe dil desteği bulunmaktadır ve ingilizce de dahil olmak üzere bir çok diller için kurulum yapılabilir.

  1. hakan çelik

   Bağlantı yapamıyorum kablosuz fotokopi çıkartmak istiyorum ama yapamıyorum

   1. Driver İndir (Site Editörü)

    Sayın Hakan Bey, yazıcınızda wireless açık olup olmadığını kontrol ediniz.