Samsung Xpress M2675F Mono Multifunction Yazıcı Driver İndir

Samsung Xpress M2675F Mono Multifunction Yazıcı Driver

Samsung Xpress M2675F Mono Multifunction Yazıcı Driver

Samsung Xpress M2675F Mono Multifunction Yazıcı Driver

Driver Kurulumu: Driver dosyasını sayfa içerisinde tamamen indiriniz. İndirme işlemini yarıda kesmeyiniz ve durdurmayız. İndirme işlemini tamamen bittiğinde cihazınızı takınız, kablo bağlantılarının tam olup olmadığını kontrol ediniz bu işlemlerden sonra kurulum için indirmiş olduğunuz dosyaları çalıştırarak kurulumu yapınız.

Driver kurma sırasında işletim sisteminin uyumlu olması önemlidir. Lütfen işletim sisteminizin uyumlu olup olmadığını hemen alta kontrol ediniz.

Driver Yardım

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçirilmektedir. Ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile sizinde taratmanızı tavsiye ediyoruz. Tüm driver dosyası üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde site içerisinde indirilmeye hazırlanmıştır.

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif diğer indirme kaynaklarımızdan sizlerin indirmesine sunulmaktadır. Bu şekilde kontrollü ve güvenli bir driver indirme işlemi yapmış olursunuz.

Driver kurulum veya tanıtma sırasında sorun yaşan ziyaretçilerimiz site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli olarak ulaşabilirler. Sorunuz editörler tarafından incelenerek yanıtı aynı sayfada verilecektir.

Sorunuzu sorarken lütfen detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sistemi, hata detayı, hangi aşamada sorunla karşılaştığınızı… Soru detaylarını bildirmeniz durumunda sorunuza cevap verilecektir. Detay bildirilmeyen sorularda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu şekilde zaman kaybına yol açarak işleminizin gecikmesine neden olacaktır. Sorununuz detayını yazmayı unutmayınız. Bizlere driver ile alakalı olan tüm sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak isteriz.

İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Server 2003, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Boyut: 47.7 Mb.
Üretici: Samsung
Dil: Türkçe

Samsung Xpress M2675F Mono Multifunction Yazıcı Driver İndir

Yorum veya Yardım Almak İçin Yazabilirsiniz.

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.

2 Yardım veya Yorum

 1. hüseyin sancı

  yazıcı driverlarını yüklüyorum pc ile yazıcımın bağlı olduğunu görebiliyorum tarama işlemi yapabiliyorum ama çıktı alamıyorum exell’de yazdır butonu mat olarak görünüyor ve işlem yapmam kısıtlanıyor

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Sayın Hüseyin Sancı;

   Toner var mı? Toner yerine tam olarak oturdu mu? Toneri yazıcıdan çıkarınız ve sallayarak tekrar yerine tam olarak oturdunuz. Eğer bunları yaptığınızda halde yine mat halde yani çıktı almanıza izin vermiyorsa bu sefer kâğıt beslemesini kontrol ediniz? Yeterince kâğıt var mı?

   Kâğıtlar düzgün olarak yerleştirildi mi? Kâğıt sıkışması var mı? Yazdırma işlemi ile tarama işlemi farklı, farklı işlemlerdir. Sizin yazıcı çıktı almanız sırasında aksayan bir durum var o yüzden yazdırma işlemini yapamıyorsunuz ve düzeltmenizi sistem bekliyor. Eğer sorun yine düzelmezse alt tarafta yazdıklarımızı kontrol ediniz!

   Yazıcınızı varsayılan yazıcı olarak ayarlamadığınızdan yazıcıdan çıktı alamıyor olabilirsiniz. Windows işletim sisteminde varsayılan yazıcı ayarı hakkında Windows XP, 7, 8, 8,1 ve 10 İçin Varsayılan Yazıcı Ayarı Nasıl Yapılır? Sayfasına giderek detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.