Driverindirmeli.com (Driver İndirmeli) Güvenilir mi?

Driverindirmeli.com (Driver İndirmeli) Güvenilir mi?

Mart 2015 tarihinde açılan driverindirmeli.com 2015 yılından günümüze milyonlarca driver indirme sayısına ulaşarak Türkiye’de en çok ziyaret edilen ve driver indirilen driver sitesi olmuştur.

Site içerisinde indirmeye sunulan driverlar ağırlıklı olarak yapımcı sitesinden, kendi sunucumuzda ya da alternatif indirme kolaylığı sağlanan sunuculardan indirmenize olanak sağlanmaktadır. İndirmeler bu sebepten dolayı editörler tarafından kontrol edilir ve harici bir siteden indirmeye imkan sağlanmaz.

Driver dosyasını tam olarak indirdiğinize emin olduktan sonra indirdiğiniz driver dosyasını herhangi bir virüs programı ile ya da kullanmakta olduğunuz emin olduğunuz virüs programı ile taratarak kontrol etmenizi tekrar hatırlatırız. İnternette indirdiğiniz tüm dosyaları indirme sonrası muhakkak bir virüs programı ile taratmanızı öneririz.

Alt tarafta Virüstotal sayfasından alınan web sitesi güvenlik raporunu inceleyebilirsiniz. Alt tarafta bulunan sitenin ana sayfası olan www.driverindirmeli.com adresi görüntüsüdür. Sitede her sayfa için link adresini vererek Virustotal sonucunu sizde çıkarabilirsiniz.

Driverindirmeli.com Virustotal Güvenlik Raporu Sonucu

İndirme sırasında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız indirmekte olduğunuz sayfanın hemen altından bulunan yorumlar alanını kullanarak indirme sorunuzu sayfada paylaşabilir, sorunuza cevap alabilirsiniz.

Site hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için sitede Hakkımızda sayfasını ziyaret edebilir. Site hakkında görüşlerinizi bizlere Öneride Bulunma sayfasından iletebilirsiniz. Öneride bulunma sayfasından iletmiş olduğunuz tüm istekler siteyi geliştirmemizde bizlere yardımcı olmaktadır. Yazıya hızlı ve kolay driver indirmemiz dileğiyle son vermek istiyoruz.

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

2 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Kerem Yaldız 25 Mart 2021

  Sürekli kullandığım site özellikle A4 Tech driverlarını indiriyorum. Bir sorun yaşamadım. Katkısı olan herkese teşekkürler.

  1. Editör (Site Editörü)25 Mart 2021

   Sayın Kerem Bey,

   Site hakkında görüşleriniz için teşekkür ederiz. Siteyi arkadaşlarınız ve yakın çevrenize önermeyi unutmayınız. Sitenin daha çok kullanıcıya ulaşması ve gelişmesi için öneriler oldukça önemlidir. Tekrar ilginiz için teşekkür ederiz.