Driverları Açabilmeniz için Kullanabileceğiniz Program Önerileri

Sitede yer alan driver dosyalarının büyük çoğunluğu rar ve zip olarak sıkıştırılmaktadır. Rar uzantılı dosyalar zip uzantılı driver dosyasına göre daha fazla sıkıştırdığı ve zip uzantılı dosyalara göre kullanımı olduğundan rar olarak özellikle sıkıştırma yapılmaktadır.

Sitedeki Driver Dosyasını Açma Programları

Drivr dosyalarını hangi programlar ile açabilirsiniz burada ücretli ve ücretsiz driver dosyalarını açabileceğiniz programları bulabilirsiniz. Sıralama önerimizi göre verilmiştir. Sayfada verilen sıkıştırma programlarından istediğiniz kullanabilirsiniz.

1. Winrar

Rar uzantılı dosyalarını kolaylıkla Winrar programı ile açabilirsiniz. Winrar sıkıştırmayı aksini belirlemediğiniz sürece rar olarak yapmakta orijinal rar açma programı Winrar’dır. 30 gün deneme sürümü ile çalışmanıza izin verir 32 bit ve 64 bit Windows desteği bulunmaktadır.

2. Winzip

Winzip programı da 30 gün deneme hakkı vermektedir. Winrar’dan sonra kullanılan ikinci popüler açma ve sıkıştırma programıdır. Rar uzantısı da dâhil birçok sıkıştırılmış dosyaları sorunsuz bir şekilde açabilir. Windows 32 bit ve 64 bit desteği vardır.

3. 7-Zip

Ücretsiz olan sıkıştırma programları arasından en çok kullanılan sıkıştırma programıdır. Tamamen ücresiz olup Windows 32 bit ve Windows 64 bit desteği vardır. Ücretsiz sürekli kullanmak isteyenler zip ve rar dosyalarını 7-Zip programı kullanarak kolaylıkla sıkıştırılmış dosyaları açabilmektedir.

4. ALZip

Ücretsiz sıkıştırma programıdır. Rar, zip dosyalarını kolaylıkla açabilmekte olup Windows 32 bit ve Windows 64 bit desteği bulunmaktadır.

5. WinUHA

WinUHA yine ücretsiz sıkıştırma ve açma programıdır. 32 bit ve 64 bit desteği vardır. Ücretsiz olarak kullanmak isteyenler için 3. ve son önerimizdir. 7-Zip ve ALZip yeterli gelmediğini düşünürseniz kullanmanızı öneririz.

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.