Epson L220 EcoTank Yazıcı Driver İndir

Epson L220 EcoTank Yazıcı Driver

Epson L220 EcoTank Yazıcı Driver.

Driver Kurulumu: Driver dosyasını alt sayfadan indirmeden önce sayfada uyumlu işletim sistemi alanında sizin işletim sisteminiz ile uyumunu kontrol ediniz, driver dosyasını sayfadan tam olarak indiriniz ve işletim sisteminize uygulayınız.

Kurulum sırasında cihazın takılı olduğunu, normal şekilde elektrik aksamı ve diğer kabloların doğru bir şekilde takılı olduğunu, driver dosyasının tamamen indirdiğinize emin olunuz.

Driverın doğru ve sorunsuz olarak uygulamak için önceden cihazın doğru takılı olması, driver dosyasının tam olarak indirilmiş olması ve işletim sisteminiz uyumlu olması gereklidir.

Driver Yardım

Sayfa altında bulunan yardım ve yorum kutusundan bizlere driver hakkında sorularınızı çekinmeden anında sorabilirsiniz.

Site editörleri veya kullanıcılar tarafından sorular incelenerek soru altından size cevap verilecektir. Driver ve cihaz ile alakalı olan tüm sorularınızı sorabilirsiniz.

Lütfen sorularından soru detayını bildirmeyi unutmayınız. Kısa ve anlaşılmayan sorular yazmamaya, anlaşılacak şekilde yazmaya dikkat ediniz. Soru anlaşamadığı durumda soruya cevap veren site kullanıcıları veya editör tarafından sorunun anlaşılması için tekrar soru soran kişiye anlamadığı için soru sorduğu, zaman kaybı yaşandığı gözlemlenmiştir.

Epson L220 EcoTank Yazıcı

Sorularınıza aynı aygıtı kullanan site kullanıcıları veya editörler cevap verebilmektedir. Cevabın daha hızlı olması adına sorun detaylarını nerelerde sorun yaşadığınız hangi hata veya durumlarla karşılaştığınızı bildirmeniz daha kısa sürede yanıt almanıza neden olacaktır.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 30.8 MB
Üretici: Epson
Dil: İngilizce

Epson L220 EcoTank Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

4 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Levent Veldet 13 Nisan 2022

  Epson L220 yazıcıyı 4 senedir aktif kullanıyorum. Böyle mükemmel bir yazıcı görmedim. Paramın her zerresini hak etti imal edene getirene satana teşekkür ederim.

  1. Editör (Site Editörü)13 Nisan 2022

   Sayın Levent Bey,

   Ürün kullanıma hakkında görüşlerinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

 2. Belgin Karabağ 26 Mart 2021

  Bilgisayarımda Epson L220 tanımlama yapacağım.

  1. Editör (Site Editörü)27 Mart 2021

   Sayın Belgin Hanım,

   Üst driver dosyasını indirip kurarak Epson L220 için yazıcınızı tanımlayabilirsiniz.