Epson L300 Yazıcı (Resimli Anlatım) Driver İndir

Epson L300 Yazıcı (Resimli Anlatım) Driver

Epson marka L300 model yazıcı kullanıcıları için 32 bit ve 64 uyumlu driver dosyası resimli kurulumu sayfada bulabilirsiniz.

Driver Kurulumu (Resimli): Driver dosyasının alt tarafta uyumlu işletim sistemi ve bit seçiminize göre indiriniz. İndirmeye yarıda kesmeyiniz. Driver dosyası indirme işlemi bitene kadar sayfayı kapatmayınız. Driverın doğru bir şekilde kurulması için tam indirilmesi gerekmektedir. Driver kurulumuna başlamadan yazıcınızı takmadıysanız takınız takmayanlar en son ekranda elle ekleme işlemi yapabilirler. Elle ekleme yerine yazıcınızı bağlamanız sizin için daha kolay olacaktır.

Bundan sonra anlatılan işlemler 32 bit kullanıcıları ve 64 bit kullanıcıları için aynı şekildedir. Siz indirmeyi doğru bit sürümüne göre yapmayı kesinlikle unutmayınız. Driver dosyasını bilgisayarınızda açtığınızda kurulum yapılması için gerekli dosyaları bilgisayarınıza atarak kurulum aşamasına geçecektir.

Epson L300 Yazıcı Driver Kurulumu İlk Aşaması

Ana kurulum ekranına geçtiğinizde ekranda sadece EPSON L300 Series seçimini göreceksiniz. Bu seçimi seçerek driver kurulumuna devam edeceksiniz. Burada eğer alt tarafta varsayılan yazıcı seçimini resimde gözüktüğü gibi aktif bıkarak kuruluma devam ederseniz. Varsayılan yani ilk yazıcınız olacaktır.

Yazdırma sırasında yazıcı seçimini soranlar veya birden fazla yazıcı kullananlar bu seçime dikkat etmeleri gerekli. Eğer yazıcınız birden fazla ve sürekli bu yazıcıdan çıktı alacaksanız, çıktı sırasında size yazıcı seçimini istiyor sürekli bu uyarıyı görüyorsanız bu seçimi aktif hale getiriniz.

EPSON L300 Series Yazıcı Seçimi

Bundan sonraki driver kurulum ekranı için dil seçimi soracaktır. Türkçe olarak devam edebilirsiniz. Driver Türkçe uyumlu bir driver dosyasıdır.

Epson L300 Yazıcı Driver Kurulumu Dil Seçimi

Epson L300 Yazıcı Driver Kurulumu

Dil seçiminden sonraki ekranda driver kurulumunu üst resimde gözüktüğü gibi bilgisayarınıza yaparak kurulumu bitirmenizi isteyecektir. Driver kurulumu sırasında yazıcıyı takmadıysanız veya yazıcı doğru takılmadı ise elle eklemenizi isteyecektir.

Epson L300 Yazıcı Elle (Manüel) Ekleme

Elle ekleme yapanlar yazıcı bağlantı noktası çıkan listeden seçebilirler.

Epson L300

1. İndirme 32 Bit Windows İçindir

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 20.5 Mb.
Üretici: Epson
Dil: Türkçe

Epson L300 Yazıcı Driver (32 Bit) İndir


2. İndirme 64 Bit Windows İçindir

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 24 Mb.
Üretici: Epson
Dil: Türkçe

Epson L300 Yazıcı Driver (64 Bit) İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.