Exper X9500U Kablolu Oyuncu Klavyesi (Resimli Anlatım) Driver İndir

Exper X9500U Kablolu Oyuncu Klavyesi Driver

Exper X9500U model oyuncu klavyesi kullanıcıları için sistemlerinden driverı kurarak klavyenin tüm özelliklerini kullanabilmeleri için gerekli olan driver dosyasıdır. Driver kurulumu resimle olarak sayfada anlatılmıştır.

Driver Kurulumu: Driver kurulum sırasında resimler ve resimler altında ki açıklamaları inceleyerek driverı sisteminize kurabilirsiniz. Driver kurulumuna başlamadan önce Exper X9500U klavyenizi mutlaka takmış olmanız gerekmektedir. Driverın doğru kurulması ve çalışma için klavye takılı olması gerekmektedir.

Driver dosyasını indirdikten sonra Winrar ile X9500U-Gaming-Klavye-Driverindirmeli.com dosyasını açınız. Açılan X9500U-Gaming-Klavye-Driverindirmeli.com klasörü içerisinde bulunan K9500 klasörüne girerek driver kurulum dosyası olan setup (setup.exe) dosyası ile driver kurulumunu başlatınız.

Exper X9500U Kablolu Oyuncu Klavyesi Driver Kurulumunu Çalıştırma

Açılan başlangıç ekranından ilerleyerek devam ediniz.

Exper X9500U Kablolu Oyuncu Klavyesi Driver Kurulum Başlangıç Ekranı

Driver kurulumu yerini seçiniz. Kurulum yeri seçimden sonra yine kuruluma devam ediniz.

Exper X9500U Kablolu Oyuncu Klavyesi

Kurulum bitirdiğinizde başlat menüsünden yeni kurulan ayarlamalar ekranından klavye ayarlamaları yapabilir. Kurulum yeri olan C:\Program Files\Gaming Keyboard klasörü içerisinde Monitör.exe dosyasıdan da oyuncu klavyesi ayarlamalarını yapabilirsiniz.

Program Files Gaming Keyboard

Exper X9500U Kablolu Oyuncu Klavyesi

Windows 64 bit için Program Files klasörü C:\Program Files (x86) olarak kurmaktadır. Eğer 32 bit Windows işletim sistemi kullanıcıysanız direk C:\Program Files içerisine driver yüklenmektedir.
İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 6.1 MB
Üretici: Rxper
Dil: Türkçe

Exper X9500U Kablolu Oyuncu Klavyesi (Resimli Anlatım) Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.