Frisby FGP-230U Oyun Kolu Driver İndir

Frisby FGP-230U Oyun Kolu Driver

Frisby FGP-230U Oyun Kolu Driver.

Driver dosyasını indirmeye başladıktan sonra driver dosyasının tam olarak indirmesini bekleyiniz. İndirme işlemi sırasında tarayıcı kapatmayınız, driver indirmesini durdurmayınız.

Driver tam olarak kurulması için driver dosyasını tamamen indirmeniz gerekmektedir. Driver dosyası indirmesi tamamlandıktan sonra driverı kurunuz ya da uygulayınız.

İndirdiğiniz driver yapımcı tarafından sunulduğu şekilde indirilmeye sunulmaktadır. Driver dosyaları yapımcı sitesinden ya da site sunucusundan indirilmektedir. Driver hakkında tüm sorularınızı sayfa altında bulunan yardım alanından sorabilirsiniz. Sorularınıza site editörleri tarafından cevap verilmektedir.

Driver ile ilgili sorularınızı sorarken lütfen sorunuzu ayrıntılı bir şekilde detaylandırmayı unutmayınız.

Driver Yardım

Yaşadığınız sorun ya da nerede sorunla karşılaştığınız gibi detayları yazmaya özen gösteriniz. Detaylandırılmayan sorulara editörler tarafından sorunun anlaşılması için tekrar soru sorulduğu ve cevap alma süresinin uzadığı gözlemlenmiştir.

Sorularınızı detaylandırdığınızda anlaşılır olacak ve sorularınıza daha hızlı cevap alabileceksiniz.

Burada sadece driver ve driver ile alakalı işlemler yer almaktadır. Driver harici ve teknik sorularınızı buradan sormayınız. Teknik sorunlarınız için yapımcı yetkili teknik servisleri ile iletişime geçmelisiniz.

Frisby FGP-230U Oyun Kolu

Cihaz teknik sorularınız için yetkili teknik servisler ile iletişime geçiniz. Teknik sorunları internetten çözemezsiniz. Teknik sorunlar için manüel işlem yaptırmanız gerekebilir.

Driver dosyaları güvenlik kontrolleri yapılmaktadır. Güvenlik kontrollerini yapılmış olsa da driver dosyasını siteden indirdikten sonra indirdiğiniz driverı çalıştırmadan kendinizde virüs koruma programları ile taramanızı tavsiye ediyoruz.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 2.1 MB
Üretici: Frisby
Dil: Türkçe

Frisby FGP-230U Oyun Kolu Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

2 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Musa Öyüş 12 Haziran 2023

  Driver nerde?

  1. Editör (Site Editörü)13 Haziran 2023

   Sayın Musa Bey,

   Sayfada bulunan driver indir linkine dokunduğunuzda driver indirerek kurabilirsiniz.