Goldmaster GP-350 USB Joystick Driver (Resimli Anlatım) İndir

Goldmaster GP-350 USB Joystick Driver

Goldmaster marka ve GP-350 model USB joystick kullanıcıların bilgisayarınızda cihazı nasıl tanıtacağını burada sizlere resimli olarak anlatacağız.

Driver Kurulumu: İndirmiş olduğunuz driver dosyasını kurmaya başlamadan önce alt tarafta yer alan uyumlu işletim sistemleri alanından sizin işletim sisteminiz ile uyumlu olup olmadığını kontrol ediniz. İşletim sisteminiz uyumlu ise driver indirmeye başlayınız.

Driver dosyasını bilgisayarınızda tam olarak uygulayabilmeniz için cihazınız takılı olması ve driver dosyasını tamamen indirmiş olmanız gerekmektedir.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası rar olarak sıkıştırılmıştır. Rarlı dosyayı Winrar ile açınız. Klasör içerisinde 2 adet dosya göreceksiniz. Birinci dosya GP-350 manüel bu dosya Golmaster GP-350 Joystick için kullanım kılavuzudur.

Goldmaster GP-350 USB Joystick Driver İçeriği

Üretici firma olan Goldmaster müşterileri için ürünü nasıl kullanacağını dair kullanım kavuzunu dahi driver dosyasına eklemiş. Kullanım kılavuzuna bakarak ürünün nasıl kullanacağınızı detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Birçok marka da bu yok bu da Goldmaster driver dosyasının içerisine kullanım kılavuzunu dahi eklemesi kullanıcılar için iyi bir hizmet. Golmaster üreticisine bu düşüncesinden dolayı teşekkür ediyoruz.

Diğer dosya ise driver kurulumunu yapabilmeniz için setup yani driver kurulum dosyasıdır. Setup dosyasını çalıştırarak driver kurulumuna başlıyoruz.

Goldmaster GP-350 USB Joystick Driver İlk Kurum Ekranı

Goldmaster GP 350 USB Joystick Driver Kurulumu 2 Son Ekran

İlk kurulum ekranında size ilerleyen kurulumlarda yardımcı olacağını gibi kısa kurulum bilgileri verilecektir. Burada driver kurulumuna devam ediyoruz. İkinci ve son kurulum aşamasına geçeceksiniz burada sadece kur demeniz yeterli üst resimde gözüktüğü şekilde driver kurulumu yapacak ve kurulumu bitirmenizi sizden isteyecektir.

Goldmaster GP-350 USB Joystick

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 57.7 Mb.
Üretici: Goldmaster
Dil: Türkçe

Goldmaster GP-350 USB Joystick Driver (Resimli Anlatım) İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

7 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Tolga Çalışkan

  Ürünü gönderdim sitelerine Windows 10 ile uyumlu değildir diye ekleyip bana geri göndermişler. İade ve ve değişime gitmediler.

 2. Fahrettin IŞIL

  joistik driverdan sonra çalıştır teşekkür ederim.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Fahrettin IŞIL,

   Bilgilendirme için bizlerde sizlere teşekkür ederiz efendim. Sorununuz olduğunda lütfen çekinmeden iletiniz. İyi oyunlar.

   1. Gökhan ULUCAN

    driverı kurduğum halde konsolu bilgisayara bağlayınca ‘aygıt tanımlayıcısı isteği başarısız oldu ‘ uyarısını alıyorum ‘usb aygıtı tanınmadı’ da diyor aynı zamanda kullanamıyorum. 3 usb girişinde de denedim aynı hatayı veriyor. Yardımcı olabilirmisiniz ? Windows 10, 64 bit işletim sistemi,

    1. Editör (Site Editörü)

     Sayın Gökhan ULUCAN,

     Bilgisayarınızın anakart driverını güncelleyiniz. Eğer yine sorun yaşar ve usb aygıtı tanınmadı uyarısı alırsanız cihazınızı bir teknik servise götürmenizi tavsiye ederiz.

     1. Fahri

      Konsolu kuruyorum sürekli kırmızı ışık yanıp sönüyor.

      1. Editör (Site Editörü)

       Sayın Fahri Bey,

       Kırmızı ışık yanmasının driver ile alakası yoktur. Teknik yardım almanızı öneririz. Muhtemelen teknik sorun yaşıyorsunuz.