Goldmaster GP-370 Oyun Joystick Driver İndir

Goldmaster GP-370 Oyun Joystick Driver

Goldmaster GP-370 Oyun Joystick Driver.

Driver Kurulumu: İndirme işlemini yapmadan önce alt tarafta yer alan uyumlu işletim sistemi alanında sizin işletim sisteminiz ile driver dosyasının uyumlu olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Eğer işletim sisteminiz uyumlu ise driver dosyasını indiriniz. İndirme işlemi sırasında indirmeyi durdurmayınız, tarayıcınızı kapatmayınız. Driver tam olarak bilgisayarınıza kurmanız için driver dosyasının tamamını bilgisayarınıza indirmeniz gerekmektedir.

İndirme işlemi bittiğinde ise driver dosyasını bilgisayarınıza kurunuz veya uygulayınız. Kurulum sırasında sorun ile karşılaşırsanız ya da anlamadığınız bir işlem olursa bizlere alt tarafta yer alan yorumlar alanından ulaşabilirsiniz. Bildiriminiz ulaştığında soru veya sorunlarınız editörler tarafından cevaplanacaktır. Driver ile alakalı olan her türlü sorularınızı bizlere çekinmeden iletebilirsiniz.

Goldmaster GP-370 Oyun Joystick

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçilerek sizlerin kullanımına sunulmaktadır. Sayfada bulunan tüm driver dosyasının güvenliği tarafımızdan sağlanmaktadır. Siz ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile taratmanızı da tavsiye ederiz. Tüm driverlar üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde yer almaktadır. İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan veya kendi sunucumuzdan / kaynaklarımızdan yararlanırız.

İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Boyut: 30.6 Mb.
Üretici: Goldmaster
Dil: Türkçe

Goldmaster GP-370 Oyun Joystick Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.

4 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Gökay

  Driverı kurdum ama bilgisayar kolu hala okumuyor başka kolları okuyor GP 370’i okumuyor.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Gökay Bey,

   Girişlerde sorun yok ve bilgisayar donanım olarak görmüyorsa ürün arızalı olabilir. Bu durumda driver ile yapabileceğiniz bir işlem yok teknik servisten yardım almanız gerekiyor.

 2. faruk

  Merhaba, driveri kurdum fakat sürekli Bilinmeyen USB Aygıtı (Aygıt tanımlayıcı isteği başarısız oldu) diye gözüküyor ne yapmalıyım?*

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Faruk Bey,

   USB için anakart driverını kurduğunuz mu siz ilk olarak USB için driver dosyasını kurunuz daha sonra USB taktığınız cihazlar için driver kurmayı deneyiniz!