Goldmaster NAV-514 Navigasyon Cihazı Driver İndir

Goldmaster NAV-514 Navigasyon Cihazı Driver

Goldmaster NAV-514 Navigasyon Cihazı Driver.

Driver Kurulumu: İndirme işlemini yapmadan önce alt tarafta yer alan uyumlu işletim sistemi alanında sizin işletim sisteminiz ile driver dosyasının uyumlu olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Eğer işletim sisteminiz uyumlu ise driver dosyasını indiriniz.

İndirme işlemi sırasında indirmeyi durdurmayınız, tarayıcınızı kapatmayınız. Driver tam olarak bilgisayarınıza kurmanız için driver dosyasının tamamını bilgisayarınıza indirmeniz gerekmektedir.

İndirme işlemi bittiğinde ise driver dosyasını bilgisayarınıza kurunuz veya uygulayınız.

Driver Yardım

Kurulum sırasında sorun ile karşılaşırsanız ya da anlamadığınız bir işlem olursa bizlere alt tarafta yer alan yorumlar alanından ulaşabilirsiniz.

Bildiriminiz ulaştığında soru ya da sorunlarınız site kullanıcıları veya editörler tarafından cevaplanacaktır. Driver ile alakalı olan her türlü sorularınızı bizlere çekinmeden iletebilirsiniz.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçilerek sizlerin kullanımına sunulmaktadır. Bu sitede içerisinde bulunan tüm driver dosyasının güvenliği tarafımızdan sağlanmaktadır. Siz ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile taratmanızı da tavsiye ederiz. Tüm driverlar üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde yer almaktadır.

Goldmaster NAV-514 Navigasyon Cihazı

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan veya kendi sunucumuzdan / kaynaklarımızdan yararlanırız.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 314 MB
Üretici: Goldmaster
Dil: Türkçe

Goldmaster NAV-514 Navigasyon Cihazı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

2 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Bilgin Sönmez 3 Nisan 2018

  Selam ben yeni Goldmaster navigasyon aldım ama nasıl yükleme yapacağımı bilemiyorum. Ben tır şoförüyüm nasıl bir program yüklemem gerekir yani tır gidecek harita lazım. Taksi değil, teşekkürler.

  1. Editör (Site Editörü)4 Nisan 2018

   Sayın Bilgin Bey,

   Kendi orijinal programı var onu yüklemelisiniz. Bazı navigasyon cihazlarında orijinal yazılımını yüklemezseniz birçok sorun çıkabilmektedir. Orijinal yazılımı size verilen cihazın içerisinde yer alan CD’de bulabilirsiniz.