Goldmaster NAV-580 HD Navigasyon Driver İndir

Goldmaster NAV-580 HD Navigasyon Driver

Goldmaster NAV-580 HD Navigasyon Driver.

Driver Kurulumu: İndirme işlemini yapmadan önce alt tarafta yer alan uyumlu işletim sistemi alanında sizin işletim sisteminiz ile driver dosyasının uyumlu olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Eğer işletim sisteminiz uyumlu ise driver dosyasını indiriniz. İndirme işlemi sırasında indirmeyi durdurmayınız, tarayıcınızı kapatmayınız. Driver tam olarak bilgisayarınıza kurmanız için driver dosyasının tamamını bilgisayarınıza indirmeniz gerekmektedir.

İndirme işlemi bittiğinde ise driver dosyasını bilgisayarınıza kurunuz veya uygulayınız. Kurulum sırasında sorun ile karşılaşırsanız ya da anlamadığınız bir işlem olursa bizlere alt tarafta yer alan yorumlar alanından ulaşabilirsiniz. Bildiriminiz ulaştığında soru ya da sorunlarınız site kullanıcıları veya editörler tarafından cevaplanacaktır. Driver ile alakalı olan her türlü sorularınızı bizlere çekinmeden iletebilirsiniz.

Goldmaster NAV-580 HD Navigasyon

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçilerek sizlerin kullanımına sunulmaktadır. Site içerisinde bulunan tüm driver dosyasının güvenliği tarafımızdan sağlanmaktadır. Siz ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile taratmanızı da tavsiye ederiz. Tüm driverlar üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde sayfa içerisinde yer almaktadır. İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan veya kendi sunucumuzdan / kaynaklarımızdan yararlanırız.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 323 Mb.
Üretici: Goldmaster
Dil: Türkçe

Goldmaster NAV-580 HD Navigasyon Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

2 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. İsmail Ata

  Ben kurdum şimdi navigasyon açılmıyor. Hhe application failed to start last time. do you want to reset to factory defaults and lose all your poıs, tracks and setting? Hatası alıyorum evet hayır diyorum değişen yok!

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın İsmail Bey,

   Uygulama düzenli olarak çalıştırılamadı cihazınızda sorun var fabrika ayarlarına alalım mı hatası ile karşılaşmışsınız. Bu hata birçok nedenden kaynaklanabilir. En son yaptığınız işlemi nedir hatırlıyor musunuz?

   Cihazı eğer fabrika ayarlarına almayı biliyorsanız fabrika ayarlarına geri dönerek driver dosyasını çalıştırınız. Driver dosyasında herhangi bir sorun yok Goldmaster kendi orijinal (NAV-580HD.rar) driver dosyasıdır. Fabrika ayarlarına alma hakkında bilginiz yok ise Goldmaster servisi ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.