Goldmaster RC-405 Oyun Direksiyon Driver (Resimli Anlatım) İndir

Goldmaster RC-405 Oyun Direksiyon Driver

Goldmaster RC–405 oyun direksiyon için driver indirme seçeneğini ve driver dosyasını bilgisayarınızda nasıl kuracağınızı resimler ile birlikte sizlere vereceğiz.

Driver Kurulumu: Cihazınızı takınız ve Driver dosyasını (RC-405.rar) indirme işleminden sonra Winrar ile açınız. Karşınıza iki adet dosya çıkacaktır. Birinci dosya RC-405 manüel olanı kullanım kılavuzu içermektedir.

Kullanım klavuzuna bilgisayarınızda açarak direksiyonu nasıl kullanacağınızı detaylı olarak görebilirsiniz.

İkinci dosya ise Setup.exe yani driver kurulum dosyasıdır. Setup dosyasını bilgisayarınızda çalıştırınız.

Yukarıda yer alan resimden ürününüzü karşılaştırabilirsiniz. Ürün birebir resim ile tutuyorsa sizde bulunan model ile burada bulanan driver dosyası bilgisayarınıza uygulayabilirsiniz.

Goldmaster RC-405 Oyun Direksiyon Driver İlk Kurulum

Goldmaster RC-405 Oyun Direksiyon Driver Son Kurulum Ekranı

İlk kurulum ekranında driver kurulum işlemini başlatmanızı sizden isteyecektir “Kur” butonuna basarak kuruluma devam ediyoruz. Diğer driver kurulum ekranında ise son kurulum ekranıdır. Burada bilgisayarınızda cihazı tanıması için gerekli dosyaları sisteminize atarak kurumunu sizden bitirmenizi isteyecektir.

Bu şekilde kurulumu tamamen bitirmiş oluyor. Kurulum sonunda Başlat menüsüne giderek Aygıtlar ve Yazıcılar arasında cihazınızı görebilirsiniz. Buradan ayarlamaları yapabilirsiniz.

Goldmaster RC-405 Oyun Direksiyon

Burada yer alan driver dosyası üretici firma olan Goldmaster firmasının orijinal driver kurulum dosyasıdır. Eğer kurulum sırasında sorunla karşılaşırsanız bizlere her türlü sorunuzu lütfen çekinmeden iletiniz.

İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Boyut: 27 Mb.
Üretici: Goldmaster
Dil: Türkçe

Goldmaster RC-405 Oyun Direksiyon Driver (Resimli Anlatım) İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.

4 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Yağız Aktepe

  Goldmaster RC-405 de titreme özelliği var mı?

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Yağız Bey,

   Cihazın özelliklerinde “Dönme, çarpma sırasında Goldmaster oyun direksiyonunda etkisini hissetmeniz için güçlü titreşim geri bildirim özelliği” olarak geçmektedir.

 2. Suzi

  Teşekkür ederim sorunsuz arkadaşlar

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Suzi Bey,

   Çalıştırarak bilgilerinizi paylaştığınız için bizde teşekkür ederiz. Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda ne zaman olursa olsun buradan bize çekinmeden yazabilirsiniz. İyi günler dileriz.