Goldmaster RC-409 Oyun Direksiyon Seti Driver İndir

Goldmaster RC-409 Oyun Direksiyon Seti Driver

Goldmaster marka RC-409 direksiyon oyun sistemi sisteminizde tanıtmak ve özelliklerini kullanmak için driver dosyasını indirerek bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Driver Kurulumu: İndirme işlemini yapmadan önce alt tarafta yer alan uyumlu işletim sistemi alanında sizin işletim sisteminiz ile driver dosyasının uyumlu olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Eğer işletim sisteminiz uyumlu ise driver dosyasını indiriniz. İndirme işlemi sırasında indirmeyi durdurmayınız, tarayıcınızı kapatmayınız. Driver tam olarak bilgisayarınıza kurmanız için driver dosyasının tamamını bilgisayarınıza indirmeniz gerekmektedir.

İndirme işlemi bittiğinde ise driver dosyasını bilgisayarınıza kurunuz veya uygulayınız. Kurulum sırasında sorun ile karşılaşırsanız ya da anlamadığınız bir işlem olursa bizlere alt tarafta yer alan yorumlar alanından ulaşabilirsiniz. Bildiriminiz ulaştığında soru veya sorunlarınız editörler tarafından cevaplanacaktır. Driver ile alakalı olan her türlü sorularınızı bizlere çekinmeden iletebilirsiniz.

Goldmaster RC-409 Oyun Direksiyon Seti

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçilerek sizlerin kullanımına sunulmaktadır. Tüm driver dosyasının güvenliği tarafımızdan sağlanmaktadır. Siz ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile taratmanızı da tavsiye ederiz. Tüm driverlar üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde yer almaktadır. İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan veya kendi sunucumuzdan / kaynaklarımızdan yararlanırız.

İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Boyut: 488 Kb.
Üretici: Goldmaster
Dil: Türkçe

Goldmaster RC-409 Oyun Direksiyon Seti Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.

6 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. adem

  driveri yükledim fakat usb takınca direksiyon setinin ışıkları yanmıyor

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Adem Bey,

   Anladığımız kadarıyla driverı yüklemişiniz cihaz çalışıyor ama ışıklar yanmıyor. Cihazın ışıklarının yanması driver ile çözülecek bir durum değil. Cihaz ışıkları ile alakalı bir sorun olabilir.

 2. Bertan

  gaza basınca direksiyonum sağa dönüyor

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Bertan Bey,

   Driver ile alakalı bir durum değil teknik servisten yardım istemeliniz. Burada yapılacak bir işlem ne yazık ki yoktur.

 3. Eray Cem

  Merhaba. Bu oyun setini ikinci el olarak aldım. Direksiyon sağa sola dönmeyi algılamıyor. Set lambası yanmıyor onla alakalı olabilr mi? Ve bu sorunu nasıl çözebilirim yardımcı olur musunuz?

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Eray Bey,

   Sizin sormuş olduğunuz hata oyun direksiyonunda teknik bir hata ikinci el aldığınız yazmışınız. Driverlar sadece cihazı tanıtmak için kullanılan sistem dosyalarıdır, driver ile alakalı bir durum değildir! Goldmaster teknik servisinden yardım almanız gerekmektedir.

   Driver ile alakalı olan sorunuz olursa lütfen çekinmeden iletiniz.