Goldmaster RC-418 Direksiyon Konsolu Driver İndir

Goldmaster RC-418 Direksiyon Konsolu Driver

Goldmaster RC-418 Direksiyon Konsolu Driver.

Driver Kurulumu: İndirme işlemini yapmadan önce alt tarafta yer alan uyumlu işletim sistemi alanında sizin işletim sisteminiz ile driver dosyasının uyumlu olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Eğer işletim sisteminiz uyumlu ise driver dosyasını indiriniz. İndirme işlemi sırasında indirmeyi durdurmayınız, tarayıcınızı kapatmayınız. Driver tam olarak bilgisayarınıza kurmanız için driver dosyasının tamamını bilgisayarınıza indirmeniz gerekmektedir.

İndirme işlemi bittiğinde ise driver dosyasını bilgisayarınıza kurunuz veya uygulayınız. Kurulum sırasında sorun ile karşılaşırsanız ya da anlamadığınız bir işlem olursa bizlere alt tarafta yer alan yorumlar alanından ulaşabilirsiniz. Bildiriminiz ulaştığında soru ya da sorunlarınız site kullanıcıları veya editörler tarafından cevaplanacaktır. Driver ile alakalı olan her türlü sorularınızı bizlere çekinmeden iletebilirsiniz.

Goldmaster RC-418 Direksiyon Konsolu

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçilerek sizlerin kullanımına sunulmaktadır. Tüm driver dosyasının güvenliği tarafımızdan sağlanmaktadır. Siz ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile taratmanızı da tavsiye ederiz. Tüm driverlar üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde yer almaktadır. İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan veya kendi sunucumuzdan / kaynaklarımızdan yararlanırız.

İşletim Sistemi: Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 1.3 MB
Üretici: Goldmaster
Dil: Türkçe

Goldmaster RC-418 Direksiyon Konsolu Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

5 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Alperen Soydan 22 Ocak 2022

  İndirdim hatta 2 bilgisayarda da denedim. Windows 10 sürüm 2004 driver exe yi yönetici olarak çalıştırıyorum ve bir türlü açamadım. Nasıl yapabilirim bu model hakkında internette de doğru düzgün bir rehber yoktur.

 2. Emir Bardak 21 Temmuz 2021

  Ben indir yerine tıklıyorum ama indirilmiyor. Neden?

  1. Editör (Site Editörü)22 Temmuz 2021

   Sayın Emir Bey,

   İlk olarak Kurban bayramınızı kutlarız. Driver sorunsuz bir şekilde indirdiğinizi test ettik. Alt resimde gözükmektedir.

   Tekrar indirmeyi deneyiniz. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen çekinmeden iletiniz. İyi bayramlar.

 3. Baki kaan taş 14 Ekim 2018

  Merhabalar ben direksiyonu dün aldım bu gün deniye bildim ilk basta oynayabildim driver kurdumda sonra birden direksiyon çalışmadı driver sildim yükledim olmadı sonra tekrar çalışıp tekrar gitti bir yardım edebilir misiniz?

  1. Editör (Site Editörü)14 Ekim 2018

   Sayın Baki Kaan TAŞ,

   Oyun direksiyonunu bilgisayar girişinden çıkarınız. Driver dosyasını bilgisayarınızdan tamamen siliniz bilgisayarınızı kapatarak tekrar açınız. Direksiyonu başka bir girişe takınız ve driverı kurunuz. Bu şekilde düzelecektir. Yine çalışmazsa çekinmeden dönüş yapabilirsiniz.