Goldmaster RC-419 Oyun Direksiyon Konsolu Driver İndir

Goldmaster RC-419 Oyun Direksiyon Konsolu Driver

Goldmaster RC-419 Oyun Direksiyon Konsolu Driver.

Driver Kurulumu: İndirme işlemini yapmadan önce alt tarafta yer alan uyumlu işletim sistemi alanında sizin işletim sisteminiz ile driver dosyasının uyumlu olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz.

Eğer işletim sisteminiz uyumlu ise driver dosyasını indiriniz. İndirme işlemi sırasında indirmeyi durdurmayınız, tarayıcınızı kapatmayınız. Driver tam olarak bilgisayarınıza kurmanız için driver dosyasının tamamını bilgisayarınıza indirmeniz gerekmektedir.

İndirme işlemi bittiğinde ise driver dosyasını bilgisayarınıza kurunuz veya uygulayınız. Kurulum sırasında sorun ile karşılaşırsanız ya da anlamadığınız bir işlem olursa bizlere alt tarafta yer alan yorumlar alanından ulaşabilirsiniz. Bildiriminiz ulaştığında soru ya da sorunlarınız site kullanıcıları veya editörler tarafından cevaplanacaktır. Driver ile alakalı olan her türlü sorularınızı bizlere çekinmeden iletebilirsiniz.

Goldmaster RC-419 Oyun Direksiyon Konsolu

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçilerek sizlerin kullanımına sunulmaktadır. Site içerisinde bulunan tüm driver dosyasının güvenliği tarafımızdan sağlanmaktadır. Siz ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile taratmanızı da tavsiye ederiz. Tüm driverlar üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde yer almaktadır. İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan veya kendi sunucumuzdan / kaynaklarımızdan yararlanırız.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 15.6 Mb.
Üretici: Goldmaster
Dil: Türkçe

Goldmaster RC-419 Direksiyon Konsolu Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

21 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Zekeriya Aksoy

  İndirme başlamıyor.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Zekariye Bey,

   İndirmede herhangi bir sorunla karşılaşılmamıştır. Sayfadan tekrar indirmeyi deneyiniz.

 2. Sinan Yalçın

  Bende Windows 10 Pro var bu direksiyon setini alsam olmaz mı? Bende Goldmaster RC 428 var bu driver uyumlu olur mu? 428 Windows 10 uyumlu değil.

 3. İbrahim Orhan

  Bilgisayarımda CD okuyucu yok. Sıkıntı çıkar mı?

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Orhan Bey,

   CD okuyucu olmadığından buradan indirebilirsiniz. CD okuyucu ile driverı kurmanızına sorun olacak bir durum yoktur.

 4. Mustafa

  Driver yokken her oyunu rahatlıkla oynayabiliyorum fakat titreşim olmuyor driver kurunca titreşim geliyor fakat gaz pedalı tam basmıyor denetim masasından baktım orda da basmıyor oyunla bi alakası yok çözümü var mıdır?

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Mustafa Bey,

   Driver ile ilgili bir sorun değil, driver ile uğraşmak zaman kaybı olacaktır sizin için. Markanın teknik servis ile iletişime geçmeyi deneyebilirsiniz.

 5. Mustafa

  Driver kurmadan oynayabiliyorum fakat titreşim olmuyor driverı kurduğumda titreşim geliyor bu sefer gaz pedalı tam basmıyor denetim masasından driver kurunca ayar simgesi çıkmıyor yardımcı olurmusunuz lütfen.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Mustafa Bey,

   Driveralar cihazı bilgisayarınızda tanıtmanız için gereken sistem dosyalarıdır. Driverı düzgün olarak kurulduktan sonra cihaz çalışır. Tuşların çalışıp çalışmaması ile hiçbir alakası yoktur. Oyun ayarlarından kaynaklanabilir.

   1. Mustafa

    Ama denetim masasında da tam olarak basıldığı görülmüyor oyunla bi alakası yok.

  2. Editör (Site Editörü)

   Sayın Mustafa Bey,

   Aynı soru olduğundan sorunuzu hemen üst tarafta cevapladık.

 6. Hasan

  merhaba pc de kullanırken direksiyonu yarım çevirdiğimde tam tür dönüyor mod tuşundan kaynaklı tahminime göre mod tuşu nerde? Veya nasıl yapıcaz?

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Hasan Bey,

   Driverlar sadece cihazı bilgisayarınızda tanıtmanız için kullanılan sistem dosyalarıdır. Anladığımız kadarıyla driver tam olarak kurmuşunuz.

 7. Mehmet

  Merhaba indirdim oyunda gözükmüyor ve Bilinmeyen USB Aygıtı (Aygıt Tanımlayıcısı İsteği Başarısız Oldu) yazıyor

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Mehmet Bey,

   Bilgisayarınızda denetim masasından aygıtlar ve yazıcılar alanında cihaz gözüküyor mu bakabilir misiniz? Eğer gözüküyorsa oyun ayarlama ile alakalı bir durum olabilir. Gözükmüyorsa cihazı farklı bir girişe takınız.

 8. Burak

  Merhaba ben gold master rc419 sorunsuz oynuyordum ama nedense bugğnler de ps3 taktığımda POWER NOKTA VE MOD olan tarafın ışıkları yanıp sönüyor direksiyon hiçbir şekilde çalışmıyor yardım edebilirmisiniz

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Burak Bey,

   Driver ile alakalı bir durum değil söylemiş olduğunuz hata, teknik olma ihtimali yüksek teknik servisten yardım isteyebilirsiniz.

 9. Huseyin

  Slm win 10 icin uyarlimi

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Hüseyin Bey,

   Driver dosyası Windows 64 bit ve 32 bit için uyumludur. Sorun yaşarsanız lütfen çekinmeden bize iletiniz.

 10. Aziz

  İndirdim kurdum ama oyunda gozükmüyo

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Aziz Bey,

   Driverı başarılı bir şekilde yüklemişiniz. Oyun ayarlarından kaynaklanıyor olabilir.