Goldmaster RC-428 Oyun Direksiyon Konsolu Driver İndir

Goldmaster RC-428 Oyun Direksiyon Konsolu Driver

Goldmaster RC-428 Oyun Direksiyon Konsolu Driver.

Driver Kurulumu: İndirme işlemini yapmadan önce alt tarafta yer alan uyumlu işletim sistemi alanında sizin işletim sisteminiz ile driver dosyasının uyumlu olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Eğer işletim sisteminiz uyumlu ise driver dosyasını indiriniz. İndirme işlemi sırasında indirmeyi durdurmayınız, tarayıcınızı kapatmayınız. Driver tam olarak bilgisayarınıza kurmanız için driver dosyasının tamamını bilgisayarınıza indirmeniz gerekmektedir.

İndirme işlemi bittiğinde ise driver dosyasını bilgisayarınıza kurunuz veya uygulayınız. Kurulum sırasında sorun ile karşılaşırsanız ya da anlamadığınız bir işlem olursa bizlere alt tarafta yer alan yorumlar alanından ulaşabilirsiniz. Bildiriminiz ulaştığında soru ya da sorunlarınız site kullanıcıları veya editörler tarafından cevaplanacaktır. Driver ile alakalı olan her türlü sorularınızı bizlere çekinmeden iletebilirsiniz.

Goldmaster RC-428 Oyun Direksiyon Konsolu

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçilerek sizlerin kullanımına sunulmaktadır. Sitede bulunan tüm driver dosyasının güvenliği tarafımızdan sağlanmaktadır. Siz ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile taratmanızı da tavsiye ederiz. Tüm driverlar üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde yer almaktadır. İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan veya kendi sunucumuzdan / kaynaklarımızdan yararlanırız.

İşletim Sistemi: Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 1.3 MB
Üretici: Goldmaster
Dil: Türkçe

Goldmaster RC-428 Oyun Direksiyon Konsolu Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

3 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Sinan Yalçın 21 Temmuz 2021

  Bende Windows 10 Pro var bu direksiyon setini alsam olmaz mı? Benim PC’den bahsediyorum.

 2. Efe 24 Mayıs 2018

  Rc-429 niye yok!!!

  1. Editör (Site Editörü)27 Mayıs 2018

   Sayın Efe Bey,

   Yapımcı tarafından yayınlanmamış. Bu driver dosyası Rc-429 uyumlu olabilir. Cihaz olmadığından tam olarak emin değiliz. Driver indirerek deneyebilirsiniz.