Goldmaster RC-448 Oyun Direksiyon Konsolu Driver İndir

Goldmaster RC-448 Oyun Direksiyon Konsolu Driver

Goldmaster RC-448 Oyun Direksiyon Konsolu Driver.

Driver Kurulumu: İndirme işlemini yapmadan önce alt tarafta yer alan uyumlu işletim sistemi alanında sizin işletim sisteminiz ile driver dosyasının uyumlu olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Eğer işletim sisteminiz uyumlu ise driver dosyasını indiriniz. İndirme işlemi sırasında indirmeyi durdurmayınız, tarayıcınızı kapatmayınız. Driver tam olarak bilgisayarınıza kurmanız için driver dosyasının tamamını bilgisayarınıza indirmeniz gerekmektedir.

İndirme işlemi bittiğinde ise driver dosyasını bilgisayarınıza kurunuz veya uygulayınız. Kurulum sırasında sorun ile karşılaşırsanız ya da anlamadığınız bir işlem olursa bizlere alt tarafta yer alan yorumlar alanından ulaşabilirsiniz. Bildiriminiz ulaştığında soru ya da sorunlarınız site kullanıcıları veya editörler tarafından cevaplanacaktır. Driver ile alakalı olan her türlü sorularınızı bizlere çekinmeden iletebilirsiniz.

Goldmaster RC-448 Oyun Direksiyon Konsolu

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçilerek sizlerin kullanımına sunulmaktadır. Tüm driver dosyasının güvenliği tarafımızdan sağlanmaktadır. Siz ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile taratmanızı da tavsiye ederiz. Tüm driverlar üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde yer almaktadır. İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan veya kendi sunucumuzdan / kaynaklarımızdan yararlanırız.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 1.3 MB
Üretici: Goldmaster
Dil: Türkçe

Goldmaster RC-448 Oyun Direksiyon Konsolu Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

11 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Emir Yarar 6 Ağustos 2021

  Driverı yönetici olarak çalıştırıyorum fakat hiçbir şey olmuyor. İzin istedikten sonra evet tuşuna tıklıyorum ondan sonra hiçbir şey olmuyor. Windows 10 işletim sisteminden kaynaklanıyor sandım Windows 8.1 de yükledim fakat aynısı oluyor. Bir çözümü var mıdır?

 2. Yusuf Aydemir 17 Mart 2021

  Bunu kurmama rağmen gaz ve fren pedalı sanki tuş gibi basıyor. Yani ayarlı basmıyor w tuşuna basıp ilerlemişim gibi azda bassam çokta bassam aynı basıyor yardımcı olursanız sevinirim.

  1. Editör (Site Editörü)17 Mart 2021

   Sayın Yusuf Bey,

   Driver dosyası ile cihazı sisteminize tanıtırsınız. Söylemiş olduğunuz soru servislik bir durumdur. Driver ile alakalı değil. Yetkili servisten yardım isteyiniz.

  2. Emir Yarar 6 Ağustos 2021

   Yusuf ağa mode tuşuna basman lazım.

   1. Rümeysa Sağlam 20 Ağustos 2021

    Selam Emir nasıl mode tuşuna basıyoruz.

 3. Burhan Üçer 23 Mayıs 2020

  Yüklemeye izin vermiyor. Ne yapmalıyım. Yüklenmiyor

  1. Editör (Site Editörü)28 Mayıs 2020

   Sayın Burhan Bey,

   Bilgisayarınızda engelleyen bir program var mı? Koruma programları ya da Windows kullanıcınız yönetici durumda mı bunları kontrol etmelisiniz.

 4. Yasin Doğan 16 Mart 2020

  Driverleri kurmassak ne oluyor?

  1. Editör (Site Editörü)17 Mart 2020

   Sayın Yasin Bey,

   Driver dosyaları cihazıların tanıtılması, daha düzgün çalışması ve tüm özelliklerini tam olarak kullanmanız için gerekli sistem dosyalarıdır. Kurmak ve düzgün kullanmak driver dosyalarını kurmanızı öneririz.

 5. Yiğit Üçoğul 23 Eylül 2018

  Windows 10 tıklıyorum açmıyor.

  1. Editör (Site Editörü)24 Eylül 2018

   Sayın Yiğit Bey,

   Driver dosyasını biraz önce kontrol ettiğimizde sorunsuz bir şekilde çalıştığı tarafımızdan test edilmiştir. Birlikte aç hatası mı alıyorsunuz? Bu durumda bilgisayarınızda sıkıştırma – açma programı kurulu olmadığını anlamına gelmektedir.

   Winrar veya Winzip indirerek bilgisayarınıza kurunuz. Farklı bir durumda lütfen bize iletiniz. Size yardımcı olacağımızı bilmenizi isteriz.