Goldmaster RC-448 Oyun Direksiyon Konsolu Driver İndir

Goldmaster RC-448 Oyun Direksiyon Konsolu Driver

Goldmaster RC-448 Oyun Direksiyon Konsolu Driver.

Driver Kurulumu: İndirme işlemini yapmadan önce alt tarafta yer alan uyumlu işletim sistemi alanında sizin işletim sisteminiz ile driver dosyasının uyumlu olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Eğer işletim sisteminiz uyumlu ise driver dosyasını indiriniz. İndirme işlemi sırasında indirmeyi durdurmayınız, tarayıcınızı kapatmayınız. Driver tam olarak bilgisayarınıza kurmanız için driver dosyasının tamamını bilgisayarınıza indirmeniz gerekmektedir.

İndirme işlemi bittiğinde ise driver dosyasını bilgisayarınıza kurunuz veya uygulayınız. Kurulum sırasında sorun ile karşılaşırsanız ya da anlamadığınız bir işlem olursa bizlere alt tarafta yer alan yorumlar alanından ulaşabilirsiniz. Bildiriminiz ulaştığında soru ya da sorunlarınız site kullanıcıları veya editörler tarafından cevaplanacaktır. Driver ile alakalı olan her türlü sorularınızı bizlere çekinmeden iletebilirsiniz.

Goldmaster RC-448 Oyun Direksiyon Konsolu

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçilerek sizlerin kullanımına sunulmaktadır. Tüm driver dosyasının güvenliği tarafımızdan sağlanmaktadır. Siz ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile taratmanızı da tavsiye ederiz. Tüm driverlar üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde yer almaktadır. İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan veya kendi sunucumuzdan / kaynaklarımızdan yararlanırız.

İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Boyut: 1.3 Mb.
Üretici: Goldmaster
Dil: Türkçe

Goldmaster RC-448 Oyun Direksiyon Konsolu Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

6 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Burhan

  Yüklemeye izin vermiyor. Ne yapmalıyım. Yüklenmiyor

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Burhan Bey,

   Bilgisayarınızda engelleyen bir program var mı? Koruma programları ya da Windows kullanıcınız yönetici durumda mı bunları kontrol etmelisiniz.

 2. Yasin

  Driverleri Kurmassak ne oluyor?

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Yasin Bey,

   Driver dosyaları cihazıların tanıtılması, daha düzgün çalışması ve tüm özelliklerini tam olarak kullanmanız için gerekli sistem dosyalarıdır. Kurmak ve düzgün kullanmak driver dosyalarını kurmanızı öneririz.

 3. Yiğit

  Tıklıyorum açmıyor. Windows 10

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Yiğit Bey,

   Driver dosyasını biraz önce kontrol ettiğimizde sorunsuz bir şekilde çalıştığı tarafımızdan test edilmiştir. Birlikte aç hatası mı alıyorsunuz? Bu durumda bilgisayarınızda sıkıştırma – açma programı kurulu olmadığını anlamına gelmektedir.

   Winrar veya Winzip indirerek bilgisayarınıza kurunuz. Farklı bir durumda lütfen bize iletiniz. Size yardımcı olacağımızı bilmenizi isteriz.