Goldmaster V-2 Web Camera – Resimli Kurulum Anlatım – Driver İndir

Goldmaster V-2 Web Camera Driver

Goldmaster marka V-2 model web kamerası kullanıyorsanız driver içeriğini nasıl kurarak bilgisayarınızda web kameranızı tanıtacağınızı sizlere resimli bir şekilde anlatmaya çalışacağız.

Driver Kurulumu: İşletim sisteminizi sayfadan kontrol ediniz, cihazınızı takmayı unutmayınız. Driver dosyasını tamamen indiriniz. İndirme işlemi bitikten sonra indirmiş olduğunuz driver dosyasını Winrar ile açınız. Klasör içerisinde V2 – Drv – 525 klasörlerine gidiniz ve 525 klasörü içerisinde yer alan setup yani driver kurulum dosyasını bilgisayarınızda çalıştırınız. İlk çalıştırmadan sizden kurulum için izin isteyecektir. İzin vererek driver kurulumuna devam ediniz.

Kurulum için izin verdiğinizde asıl driver kurulumu ekranı karşınıza çıkacak driver kurmanız için sizden yine onay isteyecektir. Kurulum sayfasına “Install” butonuna basarak kuruluma devam ediniz.

Goldmaster-V-2-Web-Camera-Driver-Kurulum-1

Goldmaster V-2 Web Camera Driver Kurulum 2

Goldmaster V-2 Web Camera Driver Kurulum 3

Driver dosyasını bilgisayarınıza atarak son sayfada görülen 3. kurulum ekranında sizden driver kurulumunu tamamen bitirmenizi isteyecektir. Bu ekranda “Finish” butonuna basarak Goldmaster v-2 web kameranız için driver kurulumu bitirmiş olursunuz. Driver kurulumu bu driver için bu şekilde 3 aşamalı basit bir kurulumdur. Yinede sorun yaşarsanız veya anlamadığınız bir husus olursa yazarak sorularınızı yönetebilirsiniz.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 7 Mb.
Üretici: Goldmaster
Dil: Türkçe

Goldmaster V-2 Web Camera Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.