HP 1010 Yazıcı Driver İndir

HP 1010 Yazıcı Driver

HP 1010 Yazıcı driver dosyası.

Driver Kurulumu: Driver indirme sırasında biraz bekleyeceksiniz. Driver full özellikleri içerisinde barındırdığı için boyutu 90 mb üzeri buda indirmede zaman alacak anlamına gelmektedir. Sabırla indirmesini bekleyiniz.

İndirdiğiniz driver direk kurulum olarak başlatınız ve driver için gerekli olan sistem dosyasını bilgisayarınıza atacaktır. Açılan ana kurulum ekranın tamamen türkçe ve detaylı olacaktır. Yönergeleri okuyunuz ilerleyiniz ve driver tatıtma ekranını sonlandırmayı unutmayınız.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçirilmektedir. Ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile taratmanızı da tavsiye ediyoruz.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçirilmektedir. Ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile sizinde taratmanızı tavsiye ediyoruz. Tüm driver dosyası üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde site içerisinde indirilmeye hazırlanmıştır.

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif diğer indirme kaynaklarımızdan sizlerin indirmesine sunulmaktadır. Bu şekilde kontrollü ve güvenli bir driver indirme işlemi yapmış olursunuz.

Driver kurulum veya tanıtma sırasında sorun yaşayan ziyaretçiler site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli olarak ulaşabilirler. Sorunuz site kullanıcıları ya da editörler tarafından incelenerek yanıtı aynı sayfada verilecektir. Sorunuzu sorarken lütfen detayları bildirmeyi unutmayınız.

HP 1010 Yazıcı

İşletim sistemi, hata detayı, hangi aşamada sorunla karşılaştığınızı bildirmeniz durumunda sorunuza cevap verilecektir. Detay bildirilmeyen sorularda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu şekilde zaman kaybına yol açarak işleminizin gecikmesine neden olacaktır. Sorununuz detayını yazmayı unutmayınız. Bizlere driver ile alakalı olan tüm sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak isteriz.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 90.3 MB
Driver Dosya Adı: DJ1010_188-driverindirmeli.exe
Üretici: Hp
Dil: Türkçe

HP 1010 Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

2 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. görkem 14 Şubat 2019

  Windows 10 işletim sisteminde bu driver çalışmıyor?

  1. Editör (Site Editörü)14 Şubat 2019

   Sayın Görkem Bey,

   Sitede uyumlu işletim sistemi karşısında dikkat ederseniz Windows 10 verilmemiş. Uyumlu olan işletim sistemleri arasında Windows 10 yoktur.