HP 310 Yazıcı Driver (Resimli Anlatım) İndir

HP 310 Yazıcı Driver

HP marka 310 yazıcı model için driver indirme seçeneğini ve driver kurulumu resimli olarak size anlatacağız.

Driver Kurulumu (Resimli): Driver dosyasını alt taraftan indiriniz. İndirmiş olduğunuz driver dosyasını bilgisayarınızda çalıştırınız. İndirmiş olduğunuz driver full özellikli driver dosyasıdır, yani driver kurulumu ve yardımcı programları beraber bilgisayarınıza tam olarak kurulur. Burada bulunan driver kurulumunu üst resimleri ve alt taraftaki yazıları dikkatli bir şekilde okuyarak sizde bilgisayarınızda yapınız. Kurulum sırası verildiği şekilde sitede anlatılmıştır. Siz en üsten alta doğru okuyarak ve uygulayarak driver kurulumuna devam edebilirsiniz.

Driver dosyasının başlattıktan driver dosyasının kurulum dosyasını bilgisayara driver kurmak için ayıklayacak yani atacaktır bu alan tamamen dolana kadar bekleyiniz.

HP 310 Driver Kurulum Ayıklama Ekranı

Sonra ki ekranda size size kullanı size kurulum ekranında size özelleştirme yapıp yapmadığınız soracaktır. Üst tarafta bahsettiğimiz gibi driver full özellikli olduğundan hem driver dosyasını hem programları kurar. Burada siz isterseniz özelleştir alanını seçerek yazılım geliştirme veya HP resim programını kurmayabilirsiniz. Bu seçimden sonra yükleme aşamalarını kontorl ettim ve onaylıyorum sekmesini tıklayarak kuruluma devam etmenizin. Son kurulum aşamasında ise alt tarafta görüldüğü üzere driver dosyasını ve seçtiyseniz ek programları kurarak bilgisayarınızda bitirmenizi isteyecektir. HP 310 driver kurulumu bu şekilde bitirmiş olursunuz.

HP 310 Driver Son Kurulum Ekranı

HP 310 Driver Yazıcı Bağlantı Hatası

Driver kurulumun son ekranında eğer yazıcı bağlı olmadığına dair hata alırsanız muhakkak bağlantıların ve güç kabloluların takılı olup olmadığını kontrol ediniz.

HP 310 Yazıcı

Yazıcıyı sonra bağlayacaksanız yazıcıyı sonra bağlayacağım onay kutusunu tıklayarak driver kurulumu bitirebilirsiniz. Yazıcıyı ne zaman bağlarsanız driver kurulumunu tamamen yaptığınızda bağlar bağlamaz otomatik olarak sistem yazıcınızı tanıyacaktır.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 120 Mb.
Üretici: HP
Dil: Türkçe

HP 310 Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.