HP 4518 Mürekkep Püskürtme Yazıcı (Resimli Anlatım) Driver İndir

HP 4518 Mürekkep Püskürtme Yazıcı (Resimli Anlatım) Driver

HP 4518 Mürekkep püskürtme yazıcı kullanıcıları için driver indirme ve ayrıntılı kurulum sayfası.

Driver Kurulumu: Driver dosyasını tamamen indiriniz. İndirme işlemini yarıda kesmeyiniz, sayfayı kapatmayınız ve durdurmayız. İndirme işlemini tamamen bittiğinde cihazınızı takınız, kablo ve diğer cihaza ile bilgisayar arasında bulunan kablo bağlantıların tam olup, olmadığını kontrol ediniz.

Driver kurulumunu başlatınız ve alt kısımda size resimde gösterdiğiniz ayarları seçerek driver kurulumunu tamamlayınız. Driver gördüğünüz üzere 32.6 MB bu driver tamamen inmesini bekleyeceğiniz. İndikten sonra kurulum için alt kısımda ki resim de görülen dosya gelecek.

HP 4518 Mürekkep Püskütme Yazıcı Driver İndirme Anı

Kurulum başladığınızda ise açılan driver göreceksiniz. Burada ayıklanma yani bilgisayara kurmak için gerekli olan dosyaları atacaktır. Yüzde yüz olmasına kadar bekleyiniz ve kurulum için onay isteyecek onaylayınız.

HP 4518 Mürekkep Püskürtme Yazıcı Driver Ayıklama İşlemi

HP 4518 Mürekkep Püskürtme Yazıcı Driver Ana Kurulum Sayfası

Üst kısımda görülen resimde asıl kurulum ekranınıdır. Burada yazıcınızın bağlı olup olmadığını soruyor ve bağlı olduğunu bildirerek kurulumu devam edin ve bitirin.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 34.2 MB
Üretici: HP
Dil: İngilizce

HP 4518 Mürekkep Püskütme Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.