HP 5590 Masaüstü Tarayıcı Driver İndir

HP 5590 Masaüstü Tarayıcı Driver

HP Scanjet 5590 Tarayıcı driverını indirerek kullanabilirsiniz.

Driver Kurulumu: Driverı ilk olarak indiriniz. Bu kısımdan sonra sizlere driver kurulumunu resimli olarak anlatacağız. Resimlere bakınız ve alt kısımda ki yazıları okuyarak sizde aynısını yapınız.

Driver işletim sisteminizin uyumlu olup olmadığı en sayfada yer almaktadır. İşletim sisteminizi kontrol ediniz. Driver indirdiğinizde driver rarlı olarak inecektir. Rar dosyasını açınız ve içerisinde setup dosyasını tıklayarak driver kurulumunu başlatınız.

HP-Scanjet-5590-Tarayıcı-Driver-kurulum-Aşaması-2incisi

Evet artık tarayıcınız kullanımı hazır kullanmaya başlayabilirsiniz. Tarayıcınızın driver kurulum ekranı da en son resimde gözüken resim gibi olmalıdır.

HP-Scanjet-5590-Driver-Son-Ekran-Kurulumu

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından taratılarak site içerisinde sunulmaktadır. Sizin ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile driver dosyasını taratmanızı da önermekteyiz.

Driver Yardım

Sayfa içerisinde bulunan driver dosyası üretici tarafından sunulmuş olan orijinal driver dosyasıdır.

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif indirme kaynaklarımızdan yararlanırız. Site içerisinde bulunu tüm driver dosyaları tarafımızdan kontrol edilmekte olup başka bir siteye kesinlikle yönlendirilmemektedir.

Bu sebepten dolayı indirmiş olduğunuz driver dosyası daha kolay inerken ve güvenli bir indirme işlemi yapmış olursunuz. Driver kurulum veya tanıtma sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli sorunlarınızı sorabilirsiniz. Soru ya da sorularınız aygıtı kullanan kullanıcılar ya da editörler tarafından incelenerek yanıtı tekrar buradan sizlere verilecektir.

Lütfen yaşadığınız sorunu yazarken detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sisteminizi, nerede tam olarak sorun yaşadığınızı, hatanın ne olduğunu bildirmelisiniz.

Detay bildirilmeyen sorunlarda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu da sizin için zaman kaybına yol açarak, işleminizin gecikmesine neden olacaktır. Detayları bildirmeyi unutmayınız!

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 2.3 Mb.
Üretici: HP
Dil: Türkçe

HP Scanjet 5590 Tarayıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.