HP Color LaserJet 1500 Yazıcı Driver İndir

HP Color LaserJet 1500 Yazıcı Driver

HP Color LaserJet 1500 Yazıcı Driver

HP renkli LaserJet 1500 kullanıcıları için sistemlerinde tanıtmaları gerekli driver yazılımı.

Driver Kurulumu: Driver ufak boyuttadır, hızlı bir indirme yapacaksınız indirme işlemi fazla beklemeyecektir indirin ve driver açınız açtığında sizlere kurulum için yönerge çıkacak burada unzip diyerek driver dosyasını bilgisayara atınız.

Kurulum yerini değiştirmez iseniz c:\clj1500 olarak kuracaktır ve siz c’nin içerisinde clj1500 klasörüne gidiniz. O kısımda driver uygulamaz için dosyaları göreceksiniz. Donanım sihirbazına giderek donamından dosyaları uygulayarak driver tanıtma işlemini bitiriniz.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçirilmektedir. Ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile sizinde taratmanızı tavsiye ediyoruz. Tüm driver dosyası üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde site içerisinde indirilmeye hazırlanmıştır.

Driver Yardım

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif diğer indirme kaynaklarımızdan sizlerin indirmesine sunulmaktadır. Bu şekilde kontrollü ve güvenli bir driver indirme işlemi yapmış olursunuz.

Driver kurulum veya tanıtma sırasında sorun yaşayan ziyaretçiler site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli olarak ulaşabilirler. Sorunuz editörler tarafından incelenerek yanıtı aynı sayfada verilecektir.

Sorunuzu sorarken lütfen detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sistemi, hata detayı, hangi aşamada sorunla karşılaştığınızı bildirmeniz durumunda sorunuza cevap verilecektir. Detay bildirilmeyen sorularda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu şekilde zaman kaybına yol açarak işleminizin gecikmesine neden olacaktır. Sorununuz detayını yazmayı unutmayınız. Bizlere driver ile alakalı olan tüm sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak isteriz.

İşletim Sistemi: Windows 2000, Windows 2003, Windows XP

Boyut: 75.5 Mb.
Üretici: HP
Dil: Türkçe

HP Color LaserJet 1500 Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.