HP Deskjet 1050 Yazıcı Driver İndir

HP Deskjet 1050 Yazıcı

HP Deskjet 1050 yazıcı kullanıcıları için bilgisayarlarında driver tanıtma için kurmaları gerekli olan driver, sürücü dosyasını indirmeleri için kullanacakları sayfadır.

Driver Kurulumu: İndireceğiniz bu driver full driver özelliği taşımaktadır, yani driver indirip kurma işlemini bitirdikten sonra yazıcınızın tüm özelliklerini kullanabilecek ayrıca Hp’nin size tanıdığı yazıcı programlarını da kullanabileceksiniz. Driver kurulum kısımda sürekli olarak ilerleyiniz ve kurulumu sonlandırınız.

Driver Yardım

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçirilmektedir. Ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile sizinde taratmanızı tavsiye ediyoruz. Tüm driver dosyası üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde site içerisinde indirilmeye hazırlanmıştır.

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif diğer indirme kaynaklarımızdan sizlerin indirmesine sunulmaktadır. Bu şekilde kontrollü ve güvenli bir driver indirme işlemi yapmış olursunuz.

Driver kurulum veya tanıtma sırasında sorun yaşayan ziyaretçiler site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli olarak ulaşabilirler. Sorunuz site kullanıcıları ya da editörler tarafından incelenerek yanıtı aynı sayfada verilecektir.

HP Deskjet 1050 Yazıcı

Sorunuzu sorarken lütfen detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sistemi, hata detayı, hangi aşamada sorunla karşılaştığınızı bildirmeniz durumunda sorunuza cevap verilecektir. Detay bildirilmeyen sorularda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu şekilde zaman kaybına yol açarak işleminizin gecikmesine neden olacaktır. Sorununuz detayını yazmayı unutmayınız. Bizlere driver ile alakalı olan tüm sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak isteriz.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 48.9 Mb.
Üretici: Hp
Dil: İngilizce

HP Deskjet 1050 Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

16 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. bekir

  1050 Windows 7 home için uygunmudur?

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Bekir Bey,

   Bu driverı Windows 7 home ve diğerleri için kurabilirsiniz driver dosya adı DJ1050_J410_1313-1.exe Diğer uyumlu işletim sistemleri ise sırası ile Windows 10 (32-bit), Windows 10 (64-bit), Windows 7 (32-bit), Windows 7 (64-bit), Windows 8 (32-bit), Windows 8 (64-bit), Windows 8.1 (32-bit), Windows 8.1 (64-bit), Windows Mobile, Windows Vista (32-bit), Windows Vista (64-bit), Windows XP (32-bit), Mac OS X 10.10, Mac OS X 10.11, Mac OS X 10.7, Mac OS X 10.8, Mac OS X 10.9 ve MacOS 10.12.

 2. white head

  çok iyi bir kurulum hizmeti ellerinize sağlık bir gün grubunuzla çalışmak isterim

  1. Editör (Site Editörü)

   İyi dilekleriniz için bizlerde teşekkür ederiz.

 3. bünyamin

  driver indirdim ama yazıcıyı tanımlıyamıyorum yazdırmak için yardımcı olursanız sevinirim

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Bünyamin Bey, yazınızını bilgisayarınıza tam olarak takınız. Sistem yeni donanım buldu uyarısını aldığınızda hiç bir işlem yapmadan o şekilde bırakınız ve bu indirmiş olduğunuz diverı kurunuz.

   1. kökSal

    hp deskjet 1050 indirmeme ragmen çıktı alamıyorum

    1. Editör (Site Editörü)

     Sayın Köksal Bey, sorunuzu detaylı olarak bildirebilir misiniz?

     Driver kurdunuz ama çıktı alamıyorsunuz olarak anladık. Eğer bu şekilde ise yazıcınızı bilgisayar algıladı mı bildirebilir misiniz.

 4. O

  Ben bilgisayardan bişey indirmek istiyorum ama hep boş sayfa veriyo

  1. Editör (Site Editörü)

   Değerli ziyaretçimiz kontrol ettik hiç bir sorun olmadan direk indirme işlemi yapabiliyorsunuz.

   İndirmeyi nasıl yapacağını detaylı olarak size verelim.Bu sayfada işletim sistemi ve güncelleme tarihi olan kısımın hemen altında yer alan ” HP Deskjet 1050 Yazıcı Editör ” linkine tıklayınız. Linke tıkladığınızda önünüze indirme ekranı gelecektir. Nereye indirmek istiyorsanız bilgisayarda orayı seçiniz ve driverı indirmesini bekleyiniz.

   İşlem bu kadar basit eğer yinede sorun yaşarsanız sorunu detaylı bir şekilde bildirirseniz size yeniden yardımcı oluruz. Saygılarımızla.

 5. AYSEL ÇAYKARA

  merhaba günaydın benim hp deskjet 1050 print scan copy aletim var. bilgisayarımı deyiştirdim tanıtmak istiyorum ama beceremedim bilgisayar konusunda çok bilgili değilim yardımcı olabilirmisiniz lütfen

  saygılarımlar

  1. Editör (Site Editörü)

   Aysel Hanım Merhabalar Efendim , Size bu konuda yardımcı olmak bizler için bir görev olduğunu bilmenizi isteriz. Şimdi size driver kurulumunu nasıl yapacaksınız onun bilgisi vermeye başlayalım.

   İlk olarak site içerisinde ortada kısımda indir kısımını kullanarak driver dosyasını tam olarak indiriniz. İndirdiğiniz dosya exe yani direk kurulum şekilde tek olarak inecektir. İndirme işleminden sonra yazıcı bağlantılarınızı kontrol ediniz. Bunlar yazıcım bilgisayarıma bağlı mı ve yazıcım elektriğe bağlı mı? Evet bağlantılar tamam ise indirdiğiniz exe dosyasını çalıştırınız. Kurulum başlayacaktır kurulum sırasında hiç bir ayarı değiştirmeden sürekli ilerleyiniz ve kurulumu bitiriniz. İşte bu kadar basit Aysel Hanım yazıcınızı artık kullanabilirsiniz.

   Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız buradan bizlere iletirseniz o sorun veya sorunlarlada ilgileneceğimizi bilmenizi isteriz.

 6. adem

  teşekkürler

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Adem Bey,

   Driverindirmeli.com’u kullandığınız için bizlerde teşekkür ederiz driver ile alakalı tüm sorularınızı buradan editörlerimize iletebileceğinizi lütfen unutmayınız.

 7. Hadi

  Hizmetden memnun kaldım böyle devam ediniz.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Hadi Bey,

   Driverindirmeli.com’u kullandığınız için teşekkür ederiz.