HP Deskjet 1115 Yazıcı Driver İndir

HP Deskjet 1115 Yazıcı Driver

HP Deskjet 1115 model yazıcı kullanlanlar için sistemlerinde driverı tanıtmalarında kullanabilecekleri driver dosyasını içerir.

Driver Kurulumu: Driverı tamamen indiriniz. İndirme işleminden sonra kuruluma geçiniz ve sistem yönergeleri takip ederek sürekli ilerleyiniz kurulumu tamamen sonlandırınız. Kurulum sonunda yazıcınızın otomatik olarak tanıdığını göreceksiniz.

İndirmekte olduğunuz driver virüs programlarından geçilerek sizlerin kullanımına sunulmaktadır. Sayfa içerisinde bulunan tüm driver dosyasının güvenliği kontrol edilmektedir. Ayrıca virüs koruma programı ile taratmanızı da öneririz.

Driver Yardım

Tüm driver dosyası üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde yer almaktadır. Bu driver dosyasını üretici firmanın kendi sunucusundan veya kendi sunucumuzdan, kaynaklarımızdan yararlanarak sizlere sunarız.

Kurulum sırasında sorun ile karşılaşırsanız ya da anlamadığınız bir işlem olursa bizlere yorumlar alanından daima ulaşabilirsiniz. Bildiriminiz ulaştığında soru ya da sorunlarınız site kullanıcıları veya editörler tarafından size cevabı verilecektir. Driver ile alakalı olan her türlü sorularınızı bizlere çekinmeden iletebilirsiniz.

HP 1115 Deskjet Yazıcı

Sorunuzu sorarken detayları bildirmeyi lütfen unutmayınız. Bazı site ziyaretçileri sorusunu detaylandırmadıklarından veya çok kısa yazdığından dolayı aygıtı kullanan kullanıcılar, site kullanıcıları ya da editörler tarafından soru tam olarak anlaşılmamaktadır. Soru veya sorularınızın detaylarını bildiğimizde sizlere daha hızlı yardımcı olabiliriz.

İşletim Sistemi: Windows 95, Windows 98, Windows 2000, Windows ME, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 123 Mb.
Üretici: HP
Dil: İngilizce

HP Deskjet 1115 Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

12 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Arzu

  bu arada arşivi bozuk veya biçimi bilinmiyor şeklinde yazıyor

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Arzu Hanım,

   İndirmiş olduğunuz dosya rar dosyası değil direk bilgisayarınızda setuplama yani kurulum işlemi yapmanız için gereken exe dosyasıdır. Bu sebepten dolayı bu hatayı alıyorsunuz.

 2. Arzu

  Özür dilerim sizi beklettim bilgisayarımın CD room ‘u olmadığından hp1115 yazıcısını telefonum aracılığı ile kurmak istiyorum. ve mümkün mü bilmiyorum ama çıktı alma işlemini telefonumdan yazıcıya göndererek almak istiyorum. moodle dan yüklenen derslerin notlarını çıktı almak hedefim işletim sistemim Android sürüm 6.0.1

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Arzu Hanım,

   Tekrar merhaba, şunu söylemeliyiz bu yazıcı mobil baskı özelliğini desteklememektedir. Yani bu yazıcı ile cep telefonunuzdan bağlanarak çıktı alabilmeniz yazıcınızın mobil baskı özelliği olmadığından mümkün değildir. Burada yapmanız gereken işlem ise yukarıda cd cihazınızın bozuk olduğunu bildirmişiniz cd room ile işlem yapmanıza gerek yoktur.

   Driver dosyasını bilgisayarınıza indiriniz ve diğer yorum da yazılı olan driver kurulumu işlemini bilgisayarınızda uygulayınız. Bilgisayarınızda yazıcınız tanıdığında cep telefonunuzda bulunan yani çıktı almak istediğiniz belgeleri bilgisayarınıza atınız ve oradan çıktı alınız. Bu şekilde işlemini yapmış olacaksınız.

 3. Arzu

  ilginize gerçekten çok teşekkür ederim

  1. Editör (Site Editörü)

   Siz bu işlemi cep telefonu için mi yoksa bilgisayar için mi yapacaksınız? İndirmiş olduğunuz driver dosyası exe olarak yani kuruluma direk olarak başlatacak halde inmektedir. Winrar (rar açma programı) kullanmanıza gerek yoktur. Nerede kullanacağınızı ve işletim sisteminizi bizimle paylaşabilir misiniz?

   1. Editör (Site Editörü)

    Arzu hanım cevabınıza göre anlatım yapılacağından cevabınızı bekliyor olacağız.

    1. Arzu

     3 adet ileti gönderdim size ama görünmüyor acaba iletildi mi ?

     1. Editör (Site Editörü)

      Sayın Arzu Hanım,

      Tüm sorularınızı yanıtladık. Anlamadığınız bir husus olursa lütfen çekinmeden iletiniz.

 4. Arzu

  Merhaba ben bu işlemi telefonuma indirdim winrar programı da mevcut ama rardan çıkarmadan başlayarak bana aşamaları yazmanızı rica ediyorum

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Arzu Hanım,

   Burada sizlere detaylı olarak driver kurulumunu nasıl yapacağınız bilgilerini vereceğiz. Bilgileri hazırlamamız yarım saat kadar sürebilir. Anlatacağımız bilgiler en baştan sona doğru anlayacağınız şekilde olacaktır.

  2. Editör (Site Editörü)

   HP Deskjet 1115 yazıcı için resimli olarak kurulumunu sizlere veriyoruz. İlk olarak siteden driver dosyasını indiriniz. İndirmiş olduğunuz DJ1110_Full_WebPack_40.11.1124.exe dosyasını bilgisayarınızda çalıştırınız.

   Çalıştırma işleminde driver kurmak için gereken dosyaları bilgisayarınıza atacaktır. Siz bu işlemi dosyalar ayıklanıyor olarak göreceksiniz.

   Dosya ayıklama işlemi yüzde yüz olduğunda driver kurulumu için kurulumu onaylamanızı sizden isteyecektir. Kurulumu onayladıktan sonra karşınıza alt resimde olduğu gibi Hazırlan, Bağlan ve Etkinleştir kurumu alanı çıkacaktır. Hazırlan ve Bağlan alanlarında bilgisayarınızın takılı olup olmadığı program kontrol edecektir.


   Eğer bu ekranda takılır veya uyarı alırsanız yazıcı bağlantılarınızı kontrol etmelisiniz. Yazıcıyı doğru bir şekilde bağlayanlar diğer kurulum ekranlarını onaylayarak driver kurulumunu tamamen bitirdiklerinde yazıcı tanıtma işlemini sonlanmış başarılı olmuş olacaktır. Yazıcınızı bilgisayarınızda kullanmaya başlayabilirsiniz.