HP Deskjet 2060 Yazıcı Driver İndir

HP-Deskjet-2060-Yazıcı

HP Deskjet 2060 Yazıcı Driver

HP Deskjet 2060 yazıcı kullanıcıları için sistemlerinde yazıcıyı çalıştırmaları için gerekli driver dosyasını içermektedir.

Driver Kurulumu: Driver exe olarak bilgisayarınıza indiriniz. İndirme işleminden sonra resimli olarak sizlere driver kurulumunu anlatacağız. Driver kurulum tam olarak yapılabilmesi için işletim sisteminizin uyumlu olması gerekmektedir. Sayfadan işletim sisteminizin uyumlu olup olmadığını kontrol ediniz.

Driver exe ve tek dosya olarak inecektir. Exe dosyası kurulum dosyasıdır çalıştırınız. Çalıştırdığınız ilk kurulum için driver dosyalarını açacak ve kurulum ekranını göreceksiniz kurulum ekranını direk geçerseniz alt kısımda işaretli olan programları ya da özelleştir derseniz bu listeden kurmak istemediklerini işaretleyerek kurulumu yapmaya bilirsiniz ama size tavsiyemiz seçimlerini seçerek kurmanız olacaktır.

HP-Deskjet-2060-Yazıcı-Driver-İlk-Ekran

Evet şimdi kurulumu geçtiniz bu kısımda bilgisayarınıza tamamen programların yüklenmesini bekleyiniz ve kurulumu sonlandırınız.

HP-2060-Yazıcı-İkinci-Kurulum-Ekranı

İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Boyut: 46.7 Mb.
Driver Dosya Adı: DJ2060_K110_1313-1.exe
Üretici: Hp
Dil: Türkçe

HP Deskjet 2060 Yazıcı Driver İndir

Yorum veya Yardım Almak İçin Yazabilirsiniz.

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.

36 Yardım veya Yorum

 1. maskalin

  bigisayrımda windows 8 yüklü programı ındırdım ama hata veriyor bu program yüklü olan işletim sistemi ile kullanılamaz diyor neden yapmak gerek

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Sayın Maskalin;

   İndirmiş olduğunuz driver 32 bit ve 64 bit işletim sistemi ve Windows 8 ile uyumludur normal şartlarda bu hatanın nedeni o fakat driver işletim sistemi ve bit sürümü 32 de 64 de olsa uyumlu tekrar indirerek deneyebilir misiniz?

 2. hanedar

  seçilen yazılım yükleniyor diyor 1 saati geçti windows 7 kururlumu geçtiniz bilgisayara proğramların yüklenmesini bekleyin ve sonlandırın diyor ama 1 saati geçti

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Sayın Hanedar;

   Bilgisayarınızı kapatınız (resetleme) bir dakika kadar bekleyerek tekrar açınız ve driver kurulumu tekrar yapmayı deneyiniz. Bilgisayar kitlenmiş olabilir. Ayrıca güvenlik duvarı veya virüs programı varise onlarda çok nadirde olsa izin vermeye biliyor. Driver yüklenene kadar güvenlik duvarı veya virüs koruma programını devre dışı bırakabilirsiniz.

   Muhtemelen bilgisayarı kapatarak açtığınızda düzelecektir. Düzelmez ise koruma programları geçici devre dışı bırakarak kurmayı deneyiniz. Sorun devam ederse çekinmeden buradan yaptığınız işlemlerin detayı ile bildirebilirsiniz.

 3. hanedar

  yazılım yükleme kaç saat sürüyor

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Sayın Hanedar;

   Maksimum 3 dakika kadar sürmektedir. Sorun yaşıyorsanız buradan çekinmeden bildirebilirsiniz. Driver (yazılım) yükleme süresi kısadır.

 4. hanedar

  yükleme işlemi kaç saat sürüyor

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Sayın Hanedar;

   İndirme işlemi internet hızınıza bağlı olarak maksimum 3 dakika yükleme yani driver kurulumu ise 5 dakika kadar sürer, her iki işlemde uzun süren bir işlem değildir.

 5. Aslı

  hp 2060 yazıcı nasıl yüklenir

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Aslı Hanım Merhaba,

   Site içerisinde resimli olarak anlatılmış yükleme işlemi basit bir işlemdir. Sadece driver indirin ve resimlere göre driver kurulumunu yapınız. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen çekinmeden iletiniz.

 6. Driver İndir (Site Editörü)

  26 Kasım 2016 Tarihli Güncel HP Deskjet 2060 Driver Detayları

  Türü : Driver

  Driver Adı : DJ2060_K110_1313-1.exe

  Versiyon : 22.8.0

  Uyumlu İşletim Sistemleri : Mac OS X 10.11, Mac OS X 10.6, Mac OS X 10.7, Mac OS X 10.8, Mac OS X 10.9, Windows 10 (32-bit), Windows 10 (64-bit), Windows 7 (32-bit), Windows 7 (64-bit), Windows 8 (32-bit), Windows 8 (64-bit), Windows 8.1 (32-bit), Windows 8.1 (64-bit), Windows Mobile, Windows Vista (32-bit), Windows Vista (64-bit), Windows XP (32-bit)

 7. Güngör Erinan

  neden ülke seçiminde sadece Amerika ve dil seçiminde ingilizce

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Sayın Güngör Erinan, Amerikada kullanılan resmi dil ingilizce olduğundan dolayı.

   Sorunuz eğer şu şekilde ise neden sadece Amerika ve ingilizce ise size sunulan seçeneklerde sadece ikisimi görüyorsunuz eğer cevabı evet ise o şekilde kurmanızda bir sakınca yok yinede yazıcınızı bilgisayarınızda tanıtabilirsiniz.

 8. mehmet

  indirip yüklemeyi yaptım ama dil ve ülke seçiminde tıkandım lütfen yardımcı olurmusunuz?

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Sayın Mehmet bey dil seçiminde neden takıldığınızı detaylı olarak bildirebilirmisiniz ?

   Kurulumu buradan sizlere tekrar anlatmak istiyorum. Driver dosyasını site içerisinden tamamen indiriniz. İndirme işleminden sonra bilgisayarınızda çalıştırdığınızda dosyaları ayıklayacak ve bu işlem dolana kadar bekleyeceksiniz. Anlatımı en sade şekilde indirecem lütfen dikkatli okuyunuz.

   Önünüze kurulum ekranı çıkar burada yazılım özelleştirme ekranı yer alır hiç bir şey yapmadan ilerleyiniz. Diğer gelen pencereler bilgi pencereleridir. Onlara ilerle diyerek devam ediniz. 1 den 6 kadar aşamalı bir şekilde driver kurulumu başlayacaktır. En son 6 kademe yüklenir ve yazıcınız bağlı değilse bağlamanızı bağlı ise kurulumu bitirmenizi ister.

   Burada dikkat edin dil seçeneği bilgisayarda türkçe olduğundan dolayı dil ve ülke sormadı eğer ilk kurulum sırasında özelleştirme yapıyor, orada sorun yaşıyorsanız o kısmı özelleştir demeden direk kuruluma devam ediniz.

   1. beyza

    Teşekkürler bilgilendirme için driver cdmi kaybetmiştim sorunsuz bir şekilde kurdum sevgilerle sizi öpüyorum.

    1. Driver İndir (Site Editörü)

     Beyza Hanım;

     İyi dilekleriniz için bizde size teşekkür ederiz. Ne zaman ihtiyacınız olursa driverindirmeli.com adresini gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Saygılarımızı sunarız.

  2. halis tek

   aynı sorunun bende olmuştu şu an sorunsuz kullanıyorum.

 9. ümit

  merhaba.ben gösterdiğiniz şekilde programı yükledim.cihazda yeni ilk defa kullanıyorum içinde 2 adet kartuj da vardı.onlarıda yerleştirdim ancak çıktı alırken yazılar okunmayacak derecede belirsiz ve silik çıktı ne yapabilirim(hp deskjet 2060 print scan copy)

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Sayın Ümit bey muhtemelen beklemeden dolayı kartuşların uç kısmı kurumuş bu kuruma sadece çıkışlarda yapar o kısımı ağzınızla hafif buhar göndererek açabilir veya aşırı derece olmayacak şekilde sıcak su buharı ile açarsanız sorununuz ordadan kalkacaktır.

   Diğer bir çözüm ise art arta çıktı almanız olacaktır. Çıktı aldıkça kartuş orjinal çıkartma haline gelecektir.

 10. cem

  elinize sağlık çok yararlı bir sunum olmuş

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Sayın Cem Bey ;

   Bizlerde driverindirmeli.com’u kullandığınız ve beğendiğiniz için size teşekkür ederiz.

 11. Ayşegül

  driver i kurdum, ancak yazıcıyı wirless üzerinden kullanmak istiyorum yani yazıcı bir bilgisayara direk bağlı, ben ise wirless üzerinden kullanmak istiyorum, ne yapmam gerekir?

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Sayın Ayşegül Hanım;

   Bu yazıcıda wireless bulunmamaktadır. Herhangi bir wireless işlemi yapamazsınız.

  2. Recep

   bu yazıcının wireless özelliği yok

 12. Oğuz

  Merhabalar, hp 2060 yazımı uzun zamandır kullanmıyorum.şuanda kullanmak istedim ve yazıcı üzerindeki ışıklardan ünlem işareti olan ışık yanıp sönüyor.acaba sorunu nedir.kullanma klavuzunu da bulamıyorum.bilen varsa yardımcı olabilir mi ? Şimdiden teşekkürler.

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Sayın Oğuz bey, muhtemelen toneriniz bitmiş veya yazıcıya kağıt sıkışmış olabilir. Size tavsiyemiz yazınızının kapaklarını açarak temizliğini yapın ve toneri kontrol ediniz. Uyarı sinyali alıyorsunuz.

 13. Yasin

  meraba yazıcım silinmiş şimdi tekrar kurdum fakat yazıcı aygıtı algılanamadı diyor ve word dosyasının çıktısını alabiliyorum ama adobe şeklinde olanları yazıcı çıkarmıyor dosyalarımım çogu adobe şeklinde nasıl düzeltebilirim adobe şeklınde yazıcıdan çıkarmam gerekiyor

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Sayın Ziyaretçimiz,

   Siz adobe reader programını silip tekrar yüklemenizi öneririz. Driver kurulu bir şekilde adobe readerı kaldırın ve tekrar yükleyin.

   1. hakan

    adobe reader i tekrar yükle

 14. candan

  merhba. ben simdi kurlumu yaptım . en son aşamada ulke ve dil secimi yapacaktım. ama ulke seciminde ABD ve ulke seçimi var. ulke secimi yaparken hiç bi ulke ısmı çıkmıyo. abd secsem de ıleri bölümü yok. sayfayıda kapatamıyorm.

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Sayın Candan Hanım.

   İlk olarak driver dosyalarını sisteme açacak ve driver kurulum ekranına geçeceksiniz. Kurulum ekranında size özelleştirme yapmanızı istiyor bu kısımıda devam ederek kabul işaretlemelerini yapacak ve kurulumu bitireceksiniz.

   Bu işlemleri anladığımız kadarı ile yapmışınız. Ülke seçinde ise listede çıkması gerekli tekrar kapatıp açınız. Kapatma işlemini gerekirse görev yöneticisi ile yapınız.

 15. Arslan

  çok güzel başka bir siteye veya programa yönlendirmeden indirdim ihtiyacım olan programı

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Bizler tşk ederiz efendim, dileğiniz zaman gelerek gönül rahatlığı ile istediğiniz driver indirebilirsiniz.

  2. Ömer

   Ds 2060 indirdim.teşekkürler
   Süper, 10 numara

   1. Driver İndir (Site Editörü)

    Bizlerde iyi dilekleriniz için teşekkür ederiz Ömer Bey, istediğiniz zaman tekrar gelerek indirebilirsiniz.