HP DeskJet 2630 Yazıcı Driver (Resimli) İndir

HP DeskJet 2630 Yazıcı Driver

HP DeskJet 2630 driver dosyası “HP 2630 Full içerikli driver dosyasıdır. Basit kuruluma sahip olsada size driver dosyasını nasıl kuracağınızı resimli olarak sayfada sunduk. Full içerikli driverlar yazıcı tanıtma için gerekli olan sistem dosyalarının yanında yazıcınızda kullanabileceğiniz ek yardımcı programlar içermektedir.

Driver Kurulumu (Resimli): HP 2630 full driver kurulumunu yapmadan önce sayfada işletim sisteminiz ile uyumlu olup olmadığını kontrol ediniz, işletim sistemi uyumlu ise yazıcınızı bilgisayarınıza bağlamayı unutmayınız, driver dosyasını indiriniz.

Kuruluma onay verdiğinizde ilk olarak kurulumu yapabilmesi için driver kurulum için gerekli olan dosyaları bilgisayarınıza yükleyecek (ayıklama işlemi) ve sizden kurulumu tekrar onaylamanızı isteyecektir.

HP DeskJet 2630 Yazıcı Driver Ayıklama İşlemi

Hadi başlayalım ekranından kuruluma başlıyorsunuz. Bu ekranda yazıcınızı takmadıysanız takınız ve kuruluma devam ediniz.

HP DeskJet 2630 Yazıcı Driver Kurulum Başlangıcı

Ekranda gelen ek yazılımlardan istediğiniz aktif halde bırakarak veya kurmak istemediğinizi özelliştirme butonu kullanarak pasifleştirerek kuruluma devam ediniz.

HP DeskJet 2630 Yazıcı Driver Ek Yazılık Kurulumu

HP DeskJet 2630 Yazıcı Driver Son Ekran

Bu son işlemlerden sonra yazıcı bağlantınızı nasıl yaptığınızı sizden soracaktır. Burada otomatik kurulum önerilen değerdir. Bu direk yazıcıya nasıl bağladığını yazılım kendisi bulur dilerseniz manüel olarak seçebilir siz bağlantıyı seçebilirsiniz.

HP DeskJet 2630 Yazıcı Driver Yazıcı Bağlantı Seçimi

Driver kurulumunu bu şekilde bitirmiş olursunuz.

HP DeskJet 2630 Yazıcı

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 137 MB
Üretici: HP
Dil: Türkçe

HP DeskJet 2630 Yazıcı Driver (Resimli) İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.