HP Deskjet 2645 Yazıcı Driver İndir

HP Deskjet 2645 Yazıcı Driver

Driver Kurulumu: Driverı tam olarak bilgisayarınıza indirin, indirme işleminden sonra kuruluma başlayın indireceğiz driver tam sürüm driver özelliği taşımaktadır yani yazıcınızın tüm özelliklerini bu driver kurarak kullanabilirsiniz.

Driver kurulumundan hemen sonra bilgisayarınızın yazıcınızı tanıdığına dair bildirim de bulunmaktadır. Bu bildirimden sonra bilgisayarınızın yazıcısını istediğiniz şekilde kullanabilir ve özelliklerini inceleyebilirsiniz. Kurulum öncesinde işletim sisteminize dikkat ediniz.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından taratılarak site içerisinde sunulmaktadır. Sizin ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile driver dosyasını taratmanızı da önermekteyiz.

Driver Yardım

Sayfa içerisinde bulunan driver dosyası üretici tarafından sunulmuş olan orijinal driver dosyasıdır.

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif indirme kaynaklarımızdan yararlanırız. Site içerisinde bulunu tüm driver dosyaları tarafımızdan kontrol edilmekte olup başka bir siteye kesinlikle yönlendirilmemektedir.

Bu sebepten dolayı indirmiş olduğunuz driver dosyası daha kolay inerken ve güvenli bir indirme işlemi yapmış olursunuz. Driver kurulum veya tanıtma sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli sorunlarınızı sorabilirsiniz. Soru ya da sorularınız aygıtı kullanan kullanıcılar ya da editörler tarafından incelenerek yanıtı tekrar buradan sizlere verilecektir.

HP Deskjet 2645

Lütfen yaşadığınız sorunu yazarken detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sisteminizi, nerede tam olarak sorun yaşadığınızı, hatanın ne olduğunu detayları ile birlikte bildiriniz.

Detay bildirilmeyen sorunlarda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu da sizin için zaman kaybına yol açarak, işleminizin gecikmesine neden olacaktır. Detayları bildirmeyi unutmayınız!

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 109 Mb.
Üretici: HP
Dil: Türkçe

HP Deskjet 2645 Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

2 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Gülden Akbaş

  HP 2645 all in one yazıcıya yazı yollayamıyorum.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Gülden Hanım,

   Yazdığınız yetersiz bilgidn dolayı sorunuz anlaşılamamaktadır. Sorunuzun detayını bildirmenizi rica ederiz.