HP Deskjet 3325 Renkli Inkjet Yazıcı Driver İndir

HP Deskjet 3325 Renkli Inkjet Yazıcı Driver

HP Deskjet 3325 Renkli Inkjet Yazıcı Driver.

Driver Kurulumu: Driver dosyasını tamamen indiriniz. İndirme işlemini yarıda kesmeyiniz, sayfayı kapatmayınız ve durdurmayız. İndirme işlemini tamamen bittiğinde cihazınızı takınız, kablo bağlantıların tam olup olmadığını kontrol ediniz.

Bu işlemlerden sonra kurulum veya uygulama için indirmiş olduğunuz driver dosyasını bilgisayarınızda tanıtma işlemi için uygulayınız. Driver kurulum için işletim sisteminin uyumlu olması önemlidir. Lütfen işletim sisteminizin uyumlu olup olmadığını sayfadan kontrol ediniz.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından taratılarak site içerisinde sunulmaktadır. Sizin ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile driver dosyasını taratmanızı da önermekteyiz.

Driver Yardım

Sayfa içerisinde bulunan driver dosyası üretici tarafından sunulmuş olan orijinal driver dosyasıdır.

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif indirme kaynaklarımızdan yararlanırız. Site içerisinde bulunu tüm driver dosyaları tarafımızdan kontrol edilmekte olup başka bir siteye kesinlikle yönlendirilmemektedir.

Bu sebepten dolayı indirmiş olduğunuz driver dosyası daha kolay inerken ve güvenli bir indirme işlemi yapmış olursunuz. Driver kurulum veya tanıtma sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli sorunlarınızı sorabilirsiniz. Soru ya da sorularınız aygıtı kullanan kullanıcılar ya da editörler tarafından incelenerek yanıtı tekrar buradan sizlere verilecektir.

Lütfen yaşadığınız sorunu yazarken detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sisteminizi, nerede tam olarak sorun yaşadığınızı, hatanın ne olduğunu detayları ile birlikte bildiriniz.

Detay bildirilmeyen sorunlarda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu da sizin için zaman kaybına yol açarak, işleminizin gecikmesine neden olacaktır. Detayları bildirmeyi unutmayınız!

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 19.9 Mb.
Üretici: HP
Dil: İngilizce

HP Deskjet 3325 Renkli Inkjet Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

4 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. fahri

  hp 3325 yazıcıyı nasıl yükleyebilirim

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Fahri Bey,

   Bilgisayarınıza yazıcınızı doğru bir şekilde takarak indirmiş olduğunuz driver dosyasını bilgisayarınızda çalıştırınız. Kurulum sırasında sistem sizi yönlendirecektir. Driver kurulumu bitiminden otomatik olarak yazıcınızı bilgisayarınız tanıyacaktır.

  2. mehmet

   cd yeri çalışmıyor driverı nasıl yükleyebilirim

   1. Editör (Site Editörü)

    Sayın Mehmet Bey,

    Driver indirmek için sayfada yer alan indirme linkini kullanabilirsiniz. Driver indirdiniz ve indirme bittikten sonra yazıcınızın takılı olduğuna emin olduktan sonra kurulumu başlatınız.

    İndireceğiniz driver ile cd içeriği her ikisi de yazıcınızı tanıtmanız için gerekli olan dosyaları içermektedir. Hatta cd içeriği güncel olmazken sayfa içerisinde bulunan driver sürekli olarak güncellemektedir. Driver cd’sini bulamadığınızda veya kaybettiğinizde sayfamızda yer alan driver istediğiniz zaman kullanarak yazıcınızı tanıtabilirsiniz. Tanıtma sırasında herhangi bir sorunuz olursa yine buradan bizimle iletişime geçebilirsiniz.