HP Deskjet 4675 Yazıcı Driver İndir

HP Deskjet 4675 Yazıcı Driver

HP Deskjet 4675 yazıcı kulanıcıları için sistem driver dosyasını sayfadan indirebiliriniz.

Driver Kurulumu: Driverı direk olarak kurulacak bir şekilde inecektir. Driverı tamamen indiriniz ve kurulumu başlatınız. Kurulum sırasında sistem yönergelerini takip ederek sürekli ilerleyiniz ve kurulumu tamamen sonlandırınız.

Bu işlem tek defa yapılması yeterlidir. Artık yazıcınızı bilgisayarınızda sürekli olarak kullanabileceksiniz.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçirilmektedir. Ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile sizinde taratmanızı tavsiye ediyoruz. Tüm driver dosyası üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde site içerisinde indirilmeye hazırlanmıştır.

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif diğer indirme kaynaklarımızdan sizlerin indirmesine sunulmaktadır. Bu şekilde kontrollü ve güvenli bir driver indirme işlemi yapmış olursunuz.

Driver Yardım

Driver kurulum veya tanıtma sırasında sorun yaşayan ziyaretçiler site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli olarak ulaşabilirler. Sorunuz site kullanıcıları ya da editörler tarafından incelenerek yanıtı aynı sayfada verilecektir.

Sorunuzu sorarken lütfen detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sistemi, hata detayı, hangi aşamada sorunla karşılaştığınızı… Soru detaylarını bildirmeniz durumunda sorunuza cevap verilecektir.

Detay bildirilmeyen sorularda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu şekilde zaman kaybına yol açarak işleminizin gecikmesine neden olacaktır. Sorununuz detayını yazmayı unutmayınız. Bizlere driver ile alakalı olan tüm sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak isteriz.

HP Deskjet 4675 Yazıcı

İşletim Sistemi: Windows 95, Windows 98, Windows 2000, Windows ME, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10

Boyut: 206 Mb.
Üretici: HP
Dil: İngilizce

HP Deskjet 4675 Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

2 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. İnci Yurt

  Birçok sitede indirme yeni sayfa ya da başka sayfaya yönlendirirken sizin siteden hemen driverı indirdim ve kurdum. Teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim. İyi çalışmalar.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın İnci Hanım,

   Siteyi beğendiğinizi bize bildirdiğiniz için teşekkür ederiz. Siteyi tanıdıklarınızı önermenizi rica ederiz. Her zaman driver ile akalalı soru veya sorunlarını çekinmeden bize iletebilirsiniz.