HP Deskjet D1460 Yazıcı Driver İndir

HP Deskjet D1460 Yazıcı Driver

HP D1460 yazıcı için driver.

Driver Kurulumu: Driver indirdikten sonra indirme klasörünüze gidiniz. Driver direk setup olarak yani kurulum şeklinde karşınıza çıkacaktır. Kurulum başlatınız. Kurulumu şimdi sırası ile sizlere anlatacağız.

İlk kurulum esnasın yüzde olarak ilerleyecek ve HP D1460 driver için gerekli dosyaları sisteminize atakcatır. İkinci ekranda ise tanıtım kısmı oraya direk geçiniz. Diğer ekranda kolay yükleme ve gelişmiş yükleme ekranı gelecektir. Buradan siz kolay yükleme kısımı seçiniz. Bu adı üzerinde en kolay ve standart kurulumdur. Özel kurulumu seçerseniz ayarları size soracaktır. Kolay kurulum seçtikten sonra ilerleyin HP D1460 kurulumu tamamen yapacaktır.

Driver Yardım

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçirilmektedir. Ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile sizinde taratmanızı tavsiye ediyoruz. Tüm driver dosyası üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde site içerisinde indirilmeye hazırlanmıştır.

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif diğer indirme kaynaklarımızdan sizlerin indirmesine sunulmaktadır. Bu şekilde kontrollü ve güvenli bir driver indirme işlemi yapmış olursunuz.

Driver kurulum veya tanıtma sırasında sorun yaşayan ziyaretçiler site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli olarak ulaşabilirler. Sorunuz site kullanıcıları ya da editörler tarafından incelenerek yanıtı aynı sayfada verilecektir.

Sorunuzu sorarken lütfen detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sistemi, hata detayı, hangi aşamada sorunla karşılaştığınızı… Soru detaylarını bildirmeniz durumunda sorunuza cevap verilecektir. Detay bildirilmeyen sorularda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu şekilde zaman kaybına yol açarak işleminizin gecikmesine neden olacaktır. Sorununuz detayını yazmayı unutmayınız. Bizlere driver ile alakalı olan tüm sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak isteriz.

İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Boyut: 75.5 Mb.
Üretici: Hp
Dil: Türkçe

HP Deskjet D1460 Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.