HP Deskjet D1660 Yazıcı Driver İndir

HP Deskjet D1660 Yazıcı Driver

HP Deskjet D1660 Yazıcı kulanıcıların sistemlerinde yazıcıyı tanıtmaları için tüm Windows işletim sistemine uyumlu olan driver indirme sayfasındasınız.

Driver Kurulumu: Driver tam indiriniz. Kurulum ekranında hiç bir ayarı değiştirmeden sürekli olarak ilerleyiniz ve kurulumu tamamen bitiriniz.

Kurulum yaptığınız için donanım ekle kaldır menüsünü kullanmanıza gerek yoktur. Kurulum sonrası yazıcınız otomatik sistem tarafından tanınacaktır. Bu driver kurulum ve diğer tüm seçenekler tamamen Türkçedir.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından taratılarak site içerisinde sunulmaktadır. Sizin ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile driver dosyasını taratmanızı da önermekteyiz.

Driver Yardım

Sayfa içerisinde bulunan driver dosyası üretici tarafından sunulmuş olan orijinal driver dosyasıdır.

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif indirme kaynaklarımızdan yararlanırız. Site içerisinde bulunu tüm driver dosyaları tarafımızdan kontrol edilmekte olup başka bir siteye kesinlikle yönlendirilmemektedir.

Bu sebepten dolayı indirmiş olduğunuz driver dosyası daha kolay inerken ve güvenli bir indirme işlemi yapmış olursunuz. Driver kurulum veya tanıtma sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli sorunlarınızı sorabilirsiniz. Soru ya da sorularınız aygıtı kullanan kullanıcılar ya da editörler tarafından incelenerek yanıtı tekrar buradan sizlere verilecektir.

HP Deskjet D1660 Yazıcı

Lütfen yaşadığınız sorunu yazarken detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sisteminizi, nerede tam olarak sorun yaşadığınızı, hatanın ne olduğunu detayları ile birlikte bildiriniz.

Detay bildirilmeyen sorunlarda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu da sizin için zaman kaybına yol açarak, işleminizin gecikmesine neden olacaktır. Detayları bildirmeyi unutmayınız!

İşletim Sistemi: Windows 95, Windows 98, Windows 2000, Windows ME, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 11.3 Mb.
Üretici: HP
Dil: Türkçe

HP Deskjet D1660 Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

4 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Ahmet Çelik

  Hp Deskjet D1660 modeli için indirme seçeneği var ancak inen dosya HP Deskjet D1600. Bu nedenle kurulumumu yapamadım. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Ahmet Bey,

   Hp 1600 serisi aynı driver dosyasını kullanır. Doğru driver dosyasını indiriyorsunuz. İndirdiğiniz driverı kurmadan önce yazıcınızı bağlayınız ve kurulumu yapınız. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen çekinmeden iletiniz.

 2. Mustafa Yöneten

  Neden erişim engelleniyor?

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Mustafa Bey

   Driver indirme ve kurulum aşamasında herhangi bir sorunla karşılaşılmadı. Muhtemelen internet bağlantınızdan kaynaklanan sorunlar nedeni ile driver dosyasına erişim hatası aldınız. Tekrar indirme işlemini yapınız.