HP Deskjet F2290 Yazıcı Driver İndir

HP Deskjet F2290 Yazıcı Driver

HP Deskjet F2290 Yazıcı kullanıcıları için sistem driver dosyaları.

Driver Kurulumu: Driverı tamamen indiriniz. İndirme işlemini yarıda kesmeyiniz ve durdurmayız. İndirme işlemini tamamen bitiğinde cihazınızı takınız ve kablo bağlantıların tam olup olmadığını kontrol ediniz.

Alt kısımda işletim sisteminiz uyumlu olup olmadığını kontrol ediniz.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından taratılarak site içerisinde sunulmaktadır. Sizin ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile driver dosyasını taratmanızı da önermekteyiz.

Driver Yardım

Sayfa içerisinde bulunan driver dosyası üretici tarafından sunulmuş olan orijinal driver dosyasıdır.

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif indirme kaynaklarımızdan yararlanırız. Site içerisinde bulunu tüm driver dosyaları tarafımızdan kontrol edilmekte olup başka bir siteye kesinlikle yönlendirilmemektedir.

Bu sebepten dolayı indirmiş olduğunuz driver dosyası daha kolay inerken ve güvenli bir indirme işlemi yapmış olursunuz. Driver kurulum veya tanıtma sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli sorunlarınızı sorabilirsiniz. Soru ya da sorularınız aygıtı kullanan kullanıcılar ya da editörler tarafından incelenerek yanıtı tekrar buradan sizlere verilecektir.

HP Deskjet F2290 Yazıcı

Lütfen yaşadığınız sorunu yazarken detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sisteminizi, nerede tam olarak sorun yaşadığınızı, hatanın ne olduğunu detayları ile birlikte bildiriniz.

Detay bildirilmeyen sorunlarda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu da sizin için zaman kaybına yol açarak, işleminizin gecikmesine neden olacaktır. Detayları bildirmeyi unutmayınız!

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 177 Mb.
Üretici: HP
Dil: Türkçe

HP Deskjet F2290 Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

4 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Şeval Toksun

  F2290 yazıcının kurulum CD olmadığı için kurulumu nasıl yapabilirim?

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Şevval Hanım,

   Sitede verilen driver HP sitesinden verilen en güncel driver dosyasıdır. CD’nizi kaybettiğiniz için lütfen üzülmeyiniz. İndireceğiniz driver sizde bulunan CD içeriğinden daha güncel bir driver dosyasıdır.

   Yazıcı için driverı kurmak basit bir işlemdir. Driver full içerikli bir driver dosyasıdır. Yazıcınızı takarak sistem yönergelerini takip ederek kurulum yapmanız yeterlidir. Driver full içerikli olduğundan yazıcınızın birçok özelliğini de kullanabileceksiniz.

   Yazmış olduğumuz işlemleri yapınız. Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda lütfen çekinmeden buradan iletiniz.

 2. Akrobatlar

  HP Deskjet f2290 yazıcıyı Windows 10 kurulu bilgisayara kuramıyorum.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Akrobatlar,

   Driver dosyası Windows 10 ile uyumludur. Driver boyutu yüksek olduğundan indirme biraz zaman alabilir, tam olarak indirerek tekrar deneyerek bilgi verebilirsiniz.

   Driver Dosya Adı: DJ_AIO_03_F2200_NonNet_Full_Win_WW_140_404-4.exe

   Driver için Uzun Açıklama: HP Deskjet F2200/F2224 All-in-One Yazıcı serisi Tam Özellikli Yazılım ve Sürücüsü (Full Driver).

   Uyumlu İşletim Sistemleri: Windows 10 (32 bit), Microsoft Windows 10 (32 bit), Microsoft Windows 10 (64 bit), Microsoft Windows 8 (32 bit), Microsoft Windows 8 (64 bit), Microsoft Windows 8 Enterprise (32 bit), Microsoft Windows 8 Enterprise (64 bit), Microsoft Windows 8 Pro (32 bit), Microsoft Windows 8 Pro (64 bit), Microsoft Windows 8.1 (32 bit), Microsoft Windows 8.1 (64 bit), Microsoft Windows 8.1 Enterprise (32 bit), Microsoft Windows 8.1 Enterprise (64 bit), Microsoft Windows 8.1 Pro (32 bit) ve Microsoft Windows 8.1 Pro (64 bit).