HP Deskjet F2480 All-in-One Yazıcı Driver İndir

HP Deskjet F2480 All-in-One Yazıcı Driver

HP Deskjet F2480 All-in-One Yazıcı Driver.

Driver Kurulumu: Driver dosyasını tamamen indiriniz. İndirme işlemini yarıda kesmeyiniz, sayfayı kapatmayınız ve durdurmayız. İndirme işlemini tamamen bittiğinde cihazınızı takınız, kablo ve diğer bağlantıların tam olup, olmadığını kontrol ediniz.

Driver kurulumu alt tarafta Ahmet Bey’in isteği üzerine resimli olarak anlatılmıştır. Buradan reslimli driver kurulumunu inceleyebilirsiniz.

Bu işlemlerden sonra kurulum veya uygulama için indirmiş olduğunuz driver dosyasını bilgisayarınızda tanıtma işlemi için uygulayınız. Driver kurulum için işletim sisteminin uyumlu olması önemlidir. Lütfen işletim sisteminizin uyumlu olup olmadığını sayfadan kontrol ediniz.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçirilmektedir. Ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile sizinde taratmanızı tavsiye ediyoruz. Tüm driver dosyası üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde site içerisinde indirilmeye hazırlanmıştır.

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif diğer indirme kaynaklarımızdan sizlerin indirmesine sunulmaktadır. Bu şekilde kontrollü ve güvenli bir driver indirme işlemi yapmış olursunuz.

Driver Yardım

Driver kurulum veya tanıtma sırasında sorun yaşayan ziyaretçiler site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli olarak ulaşabilirler. Sorunuz site kullanıcıları ya da editörler tarafından incelenerek yanıtı aynı sayfada verilecektir.

Sorunuzu sorarken lütfen detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sistemi, hata detayı, hangi aşamada sorunla karşılaştığınızı… Soru detaylarını bildirmeniz durumunda sorunuza cevap verilecektir.

Detay bildirilmeyen sorularda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu şekilde zaman kaybına yol açarak işleminizin gecikmesine neden olacaktır. Sorununuz detayını yazmayı unutmayınız. Bizlere driver ile alakalı olan tüm sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak isteriz.

HP Deskjet F2480 Yazıcı

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 133 Mb.
Üretici: HP
Dil: İngilizce

HP Deskjet F2480 All-in-One Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

4 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. şevval

  ayıklanırken hep %8de kapanıyor :(

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Şevval Hanım,

   Biraz önce kontrol ettiğimizde (alt resimde gözükmektedir) driver dosyasını sorunsuz bir şekilde %8 geçerek driver kurulumu başlatılmaktadır.

   Neden kaynaklanabilir bilgisayarınız güvenlik duvarı veya virüs programı kurulum engelliyor olabilir. Bu durumda şunları yapınız.

   • Bilgisayarınızda bulunan virüs programları geçici olarak mesela 1 saat kapanız.
   • Windows güvenlik duvarını kapatınız ve kurulum bittikten sonra tekrar açınız.

   Bu şekilde kurulumu yapmış olursunuz. Bilgisayarınızda virüs ve güvenlik programı açık olduğundan kurulum sırasıda size alt tarafta ki hatayı verebilir.

   Virüs, güvenlik duvarı ve izinleri verdiğinizde sorununuz çözülecektir. Yine sorun yaşarsanız dönüş yapabilirsiniz.

 2. ahmet

  Kurulumu diğerlerine anlattığınız gibi burada bana da anlatır mısınız? İyi çalışmalar şimdiden teşekkürler.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Ahmet Bey,

   Driver kurulumunu resimli olarak size buradan en baştan anlatacağız. Bu tür sorunlarınız çekinmeden bize iletebilirsiniz. Her türlü sorunuzu cevaplamaktan memnuniyet duyacağımızı bilmenizi isteriz.

   Driver Kurulumu (Resimli): Driver dosyasının işletim sisteminiz ile uyumlu olduğunu kontrol ediniz. İşletim sisteminiz ile uyumlu ise driver dosyasını sayfadan indiriniz.

   Driver dosyası yaklaşık olarak 150 MB. büyüklüğünde olduğundan indirmeniz internet hızınıza göre biraz zaman alacaktır. Tamamen indirmeden driver kurulumu yapılamayacağından driver dosyasının inmesini muhakkak beklemelisiniz.

   İndirmiş olduğunuz tek exe dosyasını çalıştırmadan önce bilgisayarınızın bağlantıları mutlaka kontrol ediniz ve driver kurulumu başlatınız. İlk kurulum aşamasında bilgisayarınıza driver kurulumunu onaylamanızı isteyecek ve kurulum için gerekli olan dosyaları bilgisayarınıza atacaktır. Tamamen bitmesini bekleyiniz.

   Bu işlemden hemen sonra asıl kurulum ekranı gelecektir. Burada “Kur” ve “Beni Oku” menülerini göreceksiniz. Beni oku menüsünde HP resmi sitesine giderek orada kurulum detayları da anlatılmaktadır. Kur butonuna basarak kuruluma devam ediniz.

   Bu aşamadan sonra ilk ekranda sistem denetlemesi yani yazıcınızın takılı olup olmadığını sorun olup olmadığını kontrol eden ekranı görürsünüz. Bu esnada size HP ürünlerini kurmak için izin vermenizi isteyebilir. İzin ver ekranında izin vererek kullanım şartlarını kabul ederek kuruluma devam ediniz.

   Evet, son kurulum aşamasında geldiniz bu kurulum aşamasında driver dosyasını ve HP yardımcı programları kurarak driver kurulumunu bitirmenizi isteyecektir. Artık bilgisayarınızda cihazınızı kullanabilirsiniz. Bu driver aynı zaman tüm HP F2400 servisi yazıcılar için gereçlidir. İlerleyen günlerde driver güncellemesi yapılırsa kurulumu anlatılan driver dosyasının ismi DJ_AIO_06_F2400_NonNet_Full_Win_WW_140_175-4.exe dosyasıdır. Tarih 7 Ağustos 2018.